Bebek Telsizleri

Bebek telsizleri bir odadan bir başka odaya bebeğin sesini bazen de görüntülerini ileten araçlardır. Bu sayede ebeveynler bebeğinin seslerini istedikleri yerden duyabiliyor, bebeklerine her yerden göz kulak olabiliyorlar.

 

Bebek Telsiz Modelleri

Bebeklerin ses ve görüntülerini her yerden görüntüleme ve duyurma aracı olan bebek telsizleri iletici ve alıcı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Özellikle bebekleri geceleri alt değişimi besleme ya da annesini yanında isteme durumlarında ve uyandıklarında faydalı olmaktadırlar. Gündüzleri de anne başka bir odada bir işle uğraşırken uyandıklarında, ağladıklarında ve anneye ihtiyaç duyduklarında bebeğin sesini duyurmada faydalıdır. Bebek telsizlerinden en iyi sonucu almak için telsizi bebeğin beşiğinden yaklaşık 3 metre uzaklıkta bir yere koyulması gerekir. Bu şekilde bebeğin her soluğunu, ağlamasını ya da konuşmasını rahatlıkla algılayabilir. Ebeveyn alıcısını ise yatağına yanında yada yakınında bulundurması yeterli olacaktır. Görüntülü telsizlerden kaliteli görüntü alabilmek içi bebeğe yakın yere konulması gerekir. İlk başta deneme yöntemi ile en uygun yakınlığı bulabilirsiniz. Bebekler için önemli olmalarına rağmen telsizler 0 kusurlu değillerdir. Beton duvarlarda sinyalleri kesebilir, kablosuz ağlar ve telefonlar araya girebilirler. Bunların dışında annenin alıcısı komşuda sinyalleri de alabilir. Görüntülü bebek telsizlerin şifresi olmadığı zamanlarda başka insanlar tarafından bebeğin odası izleniyor olabilir. Bu yüzden güvenlik önlemleri olan telsizleri seçmekte fayda vardır.

 

Bebek Telsizi Fiyatları

Bebek telsizi fiyatları, ürünü özelliklerine göre değişmektedir. Görüntülü olanları sesli olanlarına göre biraz daha pahalıdır. Fakat işlevsellik yönünden de oldukça fonksiyoneldir. Bebeğin odadaki görüntülerin bire bir ebeveynlere gösterdiği için bebeğin güvenliğini tam sağlamaktadır. Sesli telsizler biraz daha ucuzdur. Bebek telsizleri Analog ve dijital olmak üzere iki ayrılmaktadır. Analog telsizler dijitallere göre biraz daha ucuzdur. Fakat ses kalitesi bakımından dijitallere göre biraz daha düşüktür. Analog telsizler sesleri radyo dalgaları ile iletirler ve bu da herkesin sinyali duyabileceğini işaret etmektedir. Fakat dijital olanları sesi dataya dönüştürürler ve başkalarını sizi ve bebeğinizi dinlemelerini engeller. Bebeğini uyurken izlemek isteyeler görüntülü telsizleri tercih etmelidir. Ses ileten telsizlere göre daha fiyatlıdır ve çok yer kaplarlar. Fakat görüntülü telsizler farklı özelliklere sahiptir ve değişik boyutlardaki ekranı ile görüntüyü yakınlaştırdığı uzaklaştırma ve gece- gündüz görüntüleri oluşturma gibi özellikleri bulunmaktadır.
Motorola Mbp160 Dect Dijital Bebek Telsizi, yüksek hassaslıkta mikrofon.
₺179,90 KDV Dahil
₺209,00 KDV Dahil
Motorola Mbp161 Aktivite Zamanlayıcılı Dect Dijital Bebek Telsizi, Kablosuz dect teknolojisi üç aktivite zamanlayıcılı.
₺249,90 KDV Dahil
₺289,90 KDV Dahil
Philips Avent SCD501/00 Dect Bebek Telsizi,Dect teknolojisi sıfır parazit ve 100% gizlilik sağlar.
₺279,00 KDV Dahil
Motorola Mbp 140 Dect Dijital Bebek Telsizi, DECT Dijital Kablosuz Teknolojisine Sahiptir.
₺169,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Motorola FCS66 Hd Dijital Wifi Bebek Kamerası, Nerede olursanız olun, canlı video görüntüsü ve güncel akıllı bildirimler ile bağlantıda kalabilirsiniz.
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil

Motorola MBP36XL Dijital Bebek Kamerası 5 Inc Lcd, Motorola Taşınabilir Video Bebek Monitörü ile bebeğinizin bir anını kaçırmayacaksınız.

₺849,00 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
Tükendi
NUK Easy Control 200 Dijital Telsiz, yüksek kalite, kolay kullanım, %100 parazitten arındırılmış ses kalitesi, 200 m menzil, dijital FHSS teknolojisi
₺219,00 KDV Dahil
Tükendi

Weewell WMA370 Dijital Bebek Telsizi 300 m - Şarjlı, Bebeğinizin güvenliği sizin huzurunuz.

₺169,90 KDV Dahil
Tükendi
Motorola MBP16 Çift Yönlü Dijital Bebek Telsizi, Ebeveyn ünitesi için yeniden şarj edilebilen pilleri bulunmaktadır. Bebek ünitesinde gece lambası özelliği vardır.
₺219,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
Tükendi
Motorola MBP8 Dijital Bebek Telsizi, dect dijital teknoloji ile net iletişim, 1.5 inç / 3.8 cm ışıklı LCD ekran
₺129,90 KDV Dahil
< 1 2 >