WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 >

Bebek Termosu

Bebeğinizin ilk altı ayını devirdiğinizde geçen zamanın nasıl da hızlı geçtiğini göreceksiniz. Doğumdan itibaren tatlı bir telaşın içinde olduğunuz minik bebeğinizle serüveninizde şimdi sizleri daha yenilerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Bebeğinizin gelişim süreci henüz devam ediyor olsa da kucağınıza aldığınızdaki haline kıyasla epey büyüyüp geliştiği ve günlük alması gereken enerjinin de artan hareketliğiyle paralel olarak artığını gözlemleyeceksiniz. Ek gıdaya başladığınız döneme gireceksiniz. Bazı annelerin tercihi bebek temizleme ürünleri de olabilir. Welcome Baby mağazaları ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Peki, bebek termosu ne işe yarar? Dışarı çıktığınız zamanlarda sık sık acıkan ve enerjiye ihtiyaç duyan bebeğinize her daim besin gereksinimi sağlamak için yiyeceklerin ve mamaların bozulmadan muhafaza ederek yanınızda bulundurma ihtiyacı duyacaksınız. Anne sütü yokluğunda kullandığınız formül mamayı veya ek gıda mamalarını sağlık açısından güvenle muhafaza edebilme imkânı sağlayan bebek termosu kullanabilir, gezi ve seyahat planlamanızı bebeğinizin beslenmesi konusunda içiniz rahat ederek oluşturabilirsiniz.

Bebek Termos Çantası

Dışarıya çıkıp saatlerce bebeğinizle gezmeye çıktığınızda formül mamayı veya ek gıda mamasını optimum sıcaklıkta bakteri açısından herhangi risk oluşturmandan güvenle saklayabilmenizi sağlayan bebek termos çanta ürünü siz ebeveynlerin dışarıda keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. Bebek termosu kullananlar ailelerin özellikle tercih etme sebebi sağladığı konfordur. Bebek termosu tavsiye edildiğinde markaların değişen ürün özelliklerine göre ebeveynlerin memnuniyetlerine göre değişiklik gösterebilir.

Bebek termosu 1 litre kapasitesinde ürün grubu olduğu gibi 350 ml ve 500 ml hacme sahip bebek mama termosu seçeneklerini de bulabilirsiniz. Bebek termosları markalar ve modeller arası farklılıklar gözlemlenebilse de genellikle 5 ile 8 saat arasında sıcaklık koruma özelliğine sahiptirler. İç ve dış malzemesinde çoğunlukla paslanmaz çelik kullanıldığından uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. İstediğiniz modeli farklı renk, çeşit, desende bulabilir; ihtiyacınıza göre kapasite hacmi belirleyerek uygun bebek termosu fiyatları seçeneklerinde alabilirsiniz.

Bebek Mama Kabı

Bebek termosları içerisinde yer alan bir başka ürün grubu da bebek mama kabı ürünleridir. Mama kabı seti, ek gıda döneminizdeki bebeğinize doktorunuzun ve beslenme uzmanınızın oluşturduğu ayına uygun ek gıda beslenme programındaki doğru besinlerin ve hazırladığınız mamaların muhafaza edilmesini sağlar. Ayrıca mama kabı vakumlu ve mama kabı cam olarak farklı seçeneklere de sahip olmaları tercih yaparken size birçok alternatif sunar.

Bebek termosu baby&plus ve bebek termosu Chicco gibi güvenle kullanabileceğiniz kaliteli ürünler ebeveynler tarafından tercih edilenler arasındadır. Babyjem, Bondigo, Chicco, Oops, Skip Hop, Kosova gibi güvenilir markaların bebek termosları ürünlerine Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum