1

Bebek Çarşafları

Bebekleriniz için özel pamuklu kumaşlardan üretilen antialerjik, ekstra yumuşak bebek çarşafı ve bebek çarşaf setlerini incelediniz mi? Eğer incelemediyseniz hemen incelemelisiniz. Bebek çarşaf setlerimiz çok amaçlı olup kısmen her çocuk yatağına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. İpeksi yumuşacık yapılarıyla bebek çarşaflarımız çok popülerdir. Her anne ve baba çocuğu uyurken içi rahat olsun ister işte bu yüzden anti-alerjik yapısında ki çarşaflarımız bebeğinizde herhangi bir alerjik fonksiyona yol açmaz. Ayrıca bakteri tutmama özelliğine sahip oldukları için çocuğunuzu çeşitli zararlı bakterilerden uzak tutar. Her yatak boyuna uyması için çarşaflarımızın çoğu lastikli bir yapıdadır bu sayede çocuğunuzun yatağına rahatlıkla geçirebilirsiniz ve çocuğunuz alttan lastikli olduğu için çarşafını kolay kolay çıkartamaz.

Bebek tuvalet eğitim seti içerisinde tasarlanmış çarşaflarımız bulunmaktadır yani çocuğunuza tuvalet eğitimi verdiğiniz dönemde içiniz rahat bir şekilde yatırabilirsiniz yapısı nedeniyle çarşaftan yatağa herhangi bir sıvı geçişi bulunmaz, Pamuklu kumaştan yapılmıştır bu sayede çocuğunuz tıpkı pamuklar içinde ki kadar rahat ve huzurlu bir uyku çekecektir, koruyucu çarşaf süper yumuşaktır rahatsız edici sertlikte ki çarşaflardan hiçbir yaş grubu rahat edemez bir de konu çocuklar olunca çok hassas davranmak gerekiyor bu yüzden hassas ve yumuşak kumaş tercih edilmelidir, nefes alır bu yüzden içinde kir pas toz barındırmaz çocuğunuzun vücudunu emin ellerde korur, emicidir sıvıları emer ve yatak dokusuna geçişini engeller. Bebeğinizin altını ıslatma ihtimaline karşı huzurlu gecelere bu alezle kavuşuyorsunuz. Bebeğinizin ve çocuğunuzun yatağının korunmasını çarşaflar ve lastik ile yatağın altından bağlanabilen koruyucu alez. Bebeğiniz altını ıslatsa bile artık yatağı hiç ıslanmayacak. Özellikle yeni doğan bebekler için son derece yararlı olan organik modeller, bebeğinizin dünyaya adaptasyon sürecinde yaşayabileceği cilt hassasiyeti problemine yardımcıdır. Bebek çarşafı ürünlerinin fiyatları beraberinde artış gösterebilirken güvenle satın alabileceğiniz alışveriş platformları olan Welcome Baby mağazalarından veya internet adresinden uygun seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Bebek çarşafı fiyatları modellerine ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin en ucuz olanından daha ziyade güvenilir kaliteli bilinen markaların ürünlerini tercih etmelisiniz. Her markanın geliştirdiği özellikler birbirinden farklı olabildiği gibi fiyatları da farklılık gösterebilmektedir.

Babyjem bebek çarşafı fiyatları , Bambino Mio bebek çarşafı fiyatları , Funna Baby bebek çarşafı fiyatları , Sevi Bebe bebek çarşafı fiyatları, Skip Hop bebek çarşafı fiyatları gibi seçilmiş güvenle satın alabileceğiniz markaların fiyat aralıklarını Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden karşılaştırabilir ve en uygun olanını kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum