1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Beyorganik Kek Karışımı 200gr
Beyorganik Kek Karışımı 200gr

Beyorganik Kek Karışımı 200gr (BEYORG-8682125485676)

Marka : Beyorganik
Fiyat : 18,00 TL(KDV Dahil)

Beyorganik Kek Karışımı 200gr,Anadolu'nun toprağının ve ikliminin doğal ve bölgesel lezzetlerini sağlıklı organik gıdaya, doğal beslenmeye ve lezzete özen gösteren mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünleri BEY ORGANİK markasıyla sunarak sofralara değer katıyoruz.

Adet

Artır Azalt

Beyorganik Kek Karışımı 200gr Özellikleri
 

İçerik : Organik buğday unu, Organik tam buğday unu, organik ruşeym, organik keçiboynuzu unu, karbonat.

Tarif: 1 yumurta, 1 kahve fincanı tereyağı, veya zeytinyağı, 1 kahve fincanı süt, 1-2 yk hurma suyu veya elma suyu, karışımın yarısı.
Tercihen kuru meyve, tarçın ilave edilebilir.

Anadolu'nun toprağının ve ikliminin doğal ve bölgesel lezzetlerini sağlıklı organik gıdaya, doğal beslenmeye ve lezzete özen gösteren mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünleri BEY ORGANİK markasıyla sunarak sofralara değer katıyoruz.
Anadolu’nun doğal ve bölgesel ürünlerini; çiftliklerden, paketlemeye ve teslimata kadar çok özenli bir sürecin sonucu olan leziz ürünlerimizle gurur duyuyoruz.
İdeal zamanında oluşmuş, tamamen doğal ve organik tarım koşullarında, doğal yolla ekilen, bakımı yapılan, bölgesine göre besin değerinin ve vitaminlerinin maksimuma ulaştığı noktada ayrı ayrı toplanan meyve ve sebzeyi, özelliğine ve değerine yakışan bir üretim ve paketleme anlayışıyla, öz değerlerine yakışır, zevkli ve farklı ambalajları ile Anadolu kokan bir cazibeyle BEYORGANİK markasıyla sizlere sunulmaktadır.
 
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum