1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Beyorganik Muhallebi Karışımı 200gr
Beyorganik Muhallebi Karışımı 200gr

Beyorganik Muhallebi Karışımı 200gr (BEYORG-8682125485669)

Marka : Beyorganik
Fiyat : 18,00 TL(KDV Dahil)

Beyorganik Muhallebi Karışımı 200gr, Anadolu'nun toprağının ve ikliminin doğal ve bölgesel lezzetlerini sağlıklı organik gıdaya, doğal beslenmeye ve lezzete özen gösteren mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünleri BEY ORGANİK markasıyla sunarak sofralara değer katıyoruz.

Adet

Artır Azalt

Beyorganik Muhallebi Karışımı 200gr Özellikleri
 

İçerik: Organik irmik, organik ruşeymli-pirinç unu, organik yulaf unu.

Tarif:1su bardağı su, 1yemek kaşığı muhallebi karışımı.
Tercih edilen kuru meyve veya taze meyve(kuru kayısı,kuru incir,kuru dut,hurma,kuru üzüm olabilir.
Kuru meyve kullanılacaksa yumuşaması için meyveler suda bekletilir,yumuşayan meyveler muhallebi yapılacak kaseye alınır, muhallebi karışımı,su ve yumuşayan kuru meyveler birlikte pişirilir eziciden geçirilerek afiyetle tüketilir.
Taze meyve kullanımında muhallebi pişirildikten sonra meyveler rendelenerek veya eziciden geçirilerek de muhallebiye ilave edilebilir.
Bir yaş ve üzeri süt alerjisi olmayan bebeklerde süt ile pişirilebilir.

Anadolu'nun toprağının ve ikliminin doğal ve bölgesel lezzetlerini sağlıklı organik gıdaya, doğal beslenmeye ve lezzete özen gösteren mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünleri BEY ORGANİK markasıyla sunarak sofralara değer katıyoruz.
Anadolu’nun doğal ve bölgesel ürünlerini; çiftliklerden, paketlemeye ve teslimata kadar çok özenli bir sürecin sonucu olan leziz ürünlerimizle gurur duyuyoruz.
İdeal zamanında oluşmuş, tamamen doğal ve organik tarım koşullarında, doğal yolla ekilen, bakımı yapılan, bölgesine göre besin değerinin ve vitaminlerinin maksimuma ulaştığı noktada ayrı ayrı toplanan meyve ve sebzeyi, özelliğine ve değerine yakışan bir üretim ve paketleme anlayışıyla, öz değerlerine yakışır, zevkli ve farklı ambalajları ile Anadolu kokan bir cazibeyle BEYORGANİK markasıyla sizlere sunulmaktadır.
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum