1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Beyorganik Tarhana Baby Kutu 200gr
Beyorganik Tarhana Baby Kutu 200gr

Beyorganik Tarhana Baby Kutu 200gr (BEYORG-8682125486574)

Marka : Beyorganik
Fiyat : 20,50 TL(KDV Dahil)

Beyorganik Tarhana Baby Kutu 200gr, Geleneksel bir lezzet olan tarhanaya besin değeri yüksek malzemeler katılarak elde edilen bebek tarhanası son derece faydalı, besleyici, lezzetli ve doyurucu bir gıdadır.
 

Adet

Artır Azalt

Beyorganik Tarhana Baby Kutu 200gr Özellikleri
 

Geleneksel bir lezzet olan tarhanaya besin değeri yüksek malzemeler katılarak elde edilen bebek tarhanası son derece faydalı, besleyici, lezzetli ve doyurucu bir gıdadır.
Bebek tarhanası yapımında gaz ya da alerji yapabilecek bileşenleri içeren malzemeler tarhanaya dahil edilmez.

Ege Bölgesinin ürünlerini içermektedir (Geleneksel tarhanası yapımı dışında; tarhanamızı, yaptığınız tüm çorbalara, tuzlu kek ve poğaçalarınıza 1-2 kaşık ilave ederek, besleyicilik değerlerini daha üst segmentlere taşırsınız.
Tarhanamızı, yarım saat öncesinden üstünü bir parmak geçecek şekilde sütün içinde bekletirseniz, yine çorbanızın besin değerlerini kat be kat artırmış olursunuz.

İçindekiler: Organik taze kırmızı biber, organik süzme yoğurt, organik TAM BUĞDAY UNU, organik kuru soğan, organik havuç, organik maydanoz, organik nane, organik ekşi maya.

Dikkat: Ekşi Maya yapımında eseri miktarda deniz tuzu kullanılır.


Beyorganik Gıda Hakkında;

Anadolu'nun toprağının ve ikliminin doğal ve bölgesel lezzetlerini sağlıklı organik gıdaya, doğal beslenmeye ve lezzete özen gösteren mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünleri BEYORGANİK markasıyla sunarak sofralara değer katıyoruz.
Anadolu’nun doğal ve bölgesel ürünlerini; çiftliklerden, paketlemeye ve teslimata kadar çok özenli bir sürecin sonucu olan leziz ürünlerimizle gurur duyuyoruz.
İdeal zamanında oluşmuş, tamamen doğal ve organik tarım koşullarında, doğal yolla ekilen, bakımı yapılan, bölgesine göre besin değerinin ve vitaminlerinin maksimuma ulaştığı noktada ayrı ayrı toplanan meyve ve sebzeyi, özelliğine ve değerine yakışan bir üretim ve paketleme anlayışıyla, öz değerlerine yakışır, zevkli ve farklı ambalajları ile Anadolu kokan bir cazibeyle BEYORGANİK markasıyla sizlere sunulmaktadır.
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum