1-3 İş Gününde Kargoya Teslim Edilir.

Org. Cor.Tah.Kars. 350Gr (Anadolu-Kuru) (BEYORG-8680419375771)

Marka : Beyorganik

Beyorganik Çorbalık Tahıl Karışımı Anadolu Kuru İçindekiler ;Organik tam buğday (Adıyaman), organik kuru fasulye (Samsun), organik nohut (Sivas)

Beyorganik Çorbalık Tahıl Karışımı Anadolu Kuru 350 Gr

Beyorganik Çorbalık Tahıl Karışımı Anadolu Kuru İçindekiler ;Organik tam buğday (Adıyaman), organik kuru fasulye (Samsun), organik nohut (Sivas)

 

 

  • İçerisindeki ürünlerin tamamı TÜRKİYE' nin her yöresinden. (Kırmızı mercimek BATMAN, yeşil mercimek VAN, maş fasulye KAPADOKYA, buğday SİVAS, kızıl pirinç SAMSUN, bulgur ADIYAMAN)
  • İçerisindeki ürünler en sağlıklı tarım koşullarında, doğal yolla yetiştirilerek besin değerinin ve vitaminlerinin maksimuma ulaştığı noktada toplanır.
  • Kısırlaştırılmış ya da genetiği değiştirilmiş tohumlar, bütün dünyanın tadını kaçırdı ama hala yerli tohumların yeşerdiği topraklar halen var. Beyorganiğin tüm bu tahılları Anadolu'nun farklı bereketli topraklarından Anadolu'nun süre gelen tarımda kullandığı bu tohumlardan elde ediliyor.
  • Tüm bu çorba taneleri özellikle çocuklar için olduğu gibi tüm yetişkinler içinde iyi bir enerji vitamin ve posa kaynağıdır.
  • Aynı zamanda aşure içinde hazır besleyici bir karışımdır.

Beyorganik Çorbalık Tahıl Karışımı İle Anadolu Çorbası

Çocuklara çorba olarak- yoğurtlu çorba gibi yapılabilir.(Suda haşlanır, akabinde yoğurt ve yumurta sarısı unla terbiye edilebilir) Çocuklar için son derece besleyici olur.
Ayrıca çocuklarınıza erişteli köfteli mercimek yemeğinde, mercimek yerine BEYORGANİK TAHIL KARIŞIMINI kullanarak daha besleyici ve vitamin değeri, yüksek bir yemek yedirmiş olursunuz.
Ayrıca 1 yaşından büyük bebekler ve yetişkinler içinde, karışımı 1 kaşık tereyağı ve iki baş soğanla ile haşladıktan sonra blender dan geçirin. İnanılmaz besleyici ve vitaminli bir ANADOLU ÇORBASI. Su yerine tavuk suyu veya et suyu kullandığımızda daha da lezzetli ve besleyici olur.

Beyorganik Çorbalık Tahıl Karışımı-Salatası / Anadolu Salatası
Malzemeler 4 kişilik
* 4 kaşık tahin
* 1/4 çay bardağı zeytinyağı
* 1/2 limon suyu
* tuz
Bu sosu, haşlayıp süzdüğümüz ve soğuttuğumuz Beyorganik tahıl karışımıyla iyice karıştırdıktan sonra servis tabağında ki roka veya yeşillik yatağına dökelim. Tahin çok güzel-hoş-kremamsı bir lezzet katacaktır. Aynı zamanda semiz otu yatağında da servis edebilirsiniz!

Beyorganik Gıda Hakkında;

Anadolu'nun toprağının ve ikliminin doğal ve bölgesel lezzetlerini sağlıklı organik gıdaya, doğal beslenmeye ve lezzete özen gösteren mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünleri BEY ORGANİK markasıyla sunarak sofralara değer katıyoruz.
Anadolu'nun doğal ve bölgesel ürünlerini; çiftliklerden, paketlemeye ve teslimata kadar çok özenli bir sürecin sonucu olan leziz ürünlerimizle gurur duyuyoruz.İdeal zamanında oluşmuş, tamamen doğal ve organik tarım koşullarında, doğal yolla ekilen, bakımı yapılan, bölgesine göre besin değerinin ve vitaminlerinin maksimuma ulaştığı noktada ayrı ayrı toplanan meyve ve sebzeyi, özelliğine ve değerine yakışan bir üretim ve paketleme anlayışıyla, öz değerlerine yakışır, zevkli ve farklı ambalajları ile Anadolu kokan bir cazibeyle BEY ORGANİK markasıyla sizlere sunulmaktadır.


Ürünlerin kargo elemanından alınması anında kutusunun açılıp kontrol edilmesi rica olunur