1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Beyorganik Organik Yulaf Ezmesi 350 gr (BEYORG-8680419375252)

Marka : Beyorganik
Fiyat : 19,90 TL(KDV Dahil)

Beyorganik Organik Yulaf Ezmesi 350 gr, Taze çekilmiş organik yulaf ezmesi.

Adet

Artır Azalt

Beyorganik Organik Yulaf Ezmesi 350 gr. Özellikleri

 

Yulaf’ın içerdiği bir takım özel enzimlerden dolayı raf ömrü maksimum 6 aydır. Daha sonra bu enzimler bozulup bildiğimiz acımsı yulaf ununa, acımsı yulaf ezmesine veya acımsı musliye dönüşmektedir. Bu nedenle Beyorganik Yulaf Unu ve Ezmesi ürünleri mümkün olan en kısa sürelerde çekilerek üretilmektedir.

Yulafta bulunan ve Kas Gelişimini sağlayan protein ''AVENİN'' dir. Buğdayda bu protein glutendir, çavdarda ki sekalin, arpadaki hordeindir. Ancak kas gelişimine faydası olan protein AVENİNDİR. Dolayısıyla Tahıl ezmesi olarakta değerli ve kıymetli ürün YULAF EZMESİDİR. Yulaf; diğer tahıllara göre daha yüksek oranda çözünür posa içermektedir. Ayrıca demir, manganez, çinko ve E vitamini, tiamin, niasin, rihoflavin, folat ve diğer B grubu vitaminlerinin de kaynağıdır.

BEYORGANİK YULAF EZMESİ ve BEYORGANİK YULAF UNU her daim tazedir, katkı, koruyucu içermez ve lezzetlidir. Yulaf ezmesini meyve kuruları ile karıştırarak hem besleyici hem de düşük kalorili harika kahvaltılıklar hazırlayabilirsiniz. Özellikle bebeklere mama olarak kullanılan çok doğal besleyici ve mineral deposudur.