WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 ... 12 >
Bibs Colour Kauçuk Renkli Emzikler Hem Sağlıklı Hemde Şık!

Bibs Colour Kauçuk Renkli Emzikler Hem Sağlıklı Hem de Şık!

Söz konusu emzik olunca, Bibs gerçek bir klasik.Yaklaşık 40 yıldır Danimarka'da tasarlanıp üretilen Bibs Colour, Bibs De Lux, Bibs Supreme, Bibs Boheme modelleri ile emzikler, %100 doğal kauçuk ucuyla, hava akışını sağlayan delikleri ve cilt tahrişini önlemek için geliştirilen hafif eğimli yapısı ile gerçek bir efsane!

Çoğu emziğin Çin’de üretildiği bir dönemde, Bibs emzikler 80’li yıllardan itibaren Danimarka’da üretiliyor.

Anne memesine en yakın emzik ucuna sahip olan Bibs emzikler, özel hava akışı sayesinde aynı zamanda en yumuşak uçlu emzik olarak da bilinmektedir.

Bibs Emzik Modelleri

Bibs emziklerin sade, gösterişsiz ve zamansız tasarımı 2017 yılında renklerle birleştirildiğinde dünya tarafından da büyük ilgi gördü. 40 yıldır %100 kauçuk emzikler, emzik istemeyen birçok bebeğin Bibs emzikleri kabul etmesi sebebiyle de aileler tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Hava akışlı olduğu için Bibs kauçuk emzikler, bebeğinizin ağız çevresine yapışmıyor, iz yapmıyor ve nefes alışını engellemiyor, bebeğiniz emziği emerken ses çıkarabilir ve temizlerken emziğin içine su dolabilir. Emziği kaynar suda bekletmek yerine önerilen şekilde temizlerseniz, içine dolan suyu en aza indirmiş olursunuz.

Bibs emziklerin uç kısımları %100 doğal kauçuktan üretiliyor. Kauçuğun doğal yapısını bozduğu için sterilizatör ya da bulaşık makinesinde temizlenmeye, deterjan kullanmaya ya da kaynatılmaya uygun değildir. Aksi takdirde rengi atabilir ve kırılma yapabilir.

Bibs emzik 0 6 ay, Bibs emzik 6 18 ay ve 18-36 ay olmak üzere 3 farklı bedeni mevcut. Belirtilen bedenlere ay olarak geçiş, bebeğinizin ağız gelişimine göre değişebilir. Emzik bedenleri kılavuz olarak alınmalı ama bebeğinizin anatomik ağız gelişimine göre geçiş sürecinin değişebileceği bilinmelidir.

Çocuğunuz için en doğal tercih olan Bibs markası yalnızca emzik üretmekle kalmıyor. Bibs mama önlüğü, bandana, emzik askısı, battaniye gibi aksesuarları da sizlerle buluşturuyor.

Zamansız tasarımı ile tüm dünyada en çok tercih edilen doğal malzemeli ve fonksiyonel Avrupa kalitesine sahip Bibs Colour emzik ve Bibs ürünlerinin farklı model ve renk seçenekleri Welcome Baby'de! Ayrıca anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum