WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Bibs De Lux Silikon Emzik Honey Bee
Bibs De Lux Silikon Emzik Honey Bee
Bibs De Lux Silikon Emzik Honey Bee
Bibs De Lux Silikon Emzik Honey Bee
Bibs De Lux Silikon Emzik 0-36 Ay Honey Bee
Bibs De Lux Silikon Emzik 0-36 Ay Honey Bee
Bibs De Lux Silikon Emzik 0-36 Ay Honey Bee
Bibs De Lux Silikon Emzik 0-36 Ay Honey Bee
Bibs De Lux Silikon Emzik 0-36 Ay Honey Bee

Bibs De Lux Silikon Emzik 0-36 Ay Honey Bee (BIBS-1010269)

Fiyat : 89,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5713795195473

Adet

Artır Azalt

Bibs De Lux Silikon Emzik 0-36 Ay Honey Bee Özellikleri

 

Söz konusu emzik olunca, BIBS Colour gerçek bir klasik. Yaklaşık 40 yıldır Danimarka'da tasarlanıp üretilen BIBS Colour emzikler, %100 doğal kauçuk ucuyla, hava akışı sağlayan delikleri ve cilt tahrişini önlemek için geliştirilen tasarımlarıyla gerçek bir efsane!

Bibs'in en yeni emzik serisi olan Bibs De Lux serisi mükemmel yuvarlak görünümünün yanında, %100 doğal kauçuk yumuşaklığına sahip...
Bibs De Lux serisi, ikonik Bibs Colour serisinin yeni ve özel bir tasarımıdır. Mat bir görünüme sahiptir ve dışarıdan görünen emzik lastiğini zarif bir kapak ile gizliyor.  

Kiraz uçlu hem kauçuk, hem de silikon ile birleşen mat hafif zeminli bu emzikler, bir annenin göğsünü taklit etmek üzerine tasarlanmış.

Silikon uç, kauçuk uç kadar yumuşak bir malzeme değil, o yüzden birçok anne, anne memesi yumuşaklığına ve hissine daha yakın olduğu için, doğal kauçuk emzik ucu kullanmayı tercih ediyor.
Fakat kauçuk alerjisi olan veya kauçuk emziği tercih etmeyen bebekler için, Bibs De Lux modeldeki alternatif silikon uçlu modeller de iyi bir alternatif olacaktır. Silikon emzikler Bibs'in De Lux serisinde mevcut...

Bibs emziklerde kullanılan silikon uçlar, gıda ile temasa uygun, BPA içermeyen en iyi kalitede silikon emzik uçlardır.
Silikon uçlar bedensizdir ve 0-36 ay aralığındaki bebekler için uygun.
Hijyenik sebeplerle 4-6 hafta aralığında değiştirilmesi önerilir.

Siz şu an De Lux serisinin silikon ve kiraz uçlu modelini inceliyorsunuz...

BPA, PVC ve fatalat içermez.

Avrupa standardı EN 1400 + A2 ile uyumludur.

Danimarka'da tasarlanmış ve üretilmiştir.

Paket içeriği: 1 adet BIBS emzik içerir.

ÖNEMLİ: İncelediğiniz bu model sadece 0-36 Ay için tek boy olarak üretilmektedir.


BAKIM TALİMATI

Satın aldığınız her emziği, kullanmadan önce sterilize etmeniz gerekir. BIBS emzikleri ilk kullanımdan önce, emziğin üstünden kaynar su dökünüz ve emziği beş dakika süreyle kurumaya bırakınız. BIBS emzikler hava akışına sahip olduğundan, emzik içine su dolması normaldir. Emziğin içindeki su soğuduktan sonra, emzik ucunu sıkarak, dolan suyu boşaltabilirsiniz. 

BIBS emzikleri, mikroldalgada, bulaşık makinasında ya da diğer temizleme cihazlarında steril etmenizi, doğal kauçuk malzemenin yapısını bozabileceği için önermiyoruz. Hijyen ve güvenlik sebepleri ile, kullandığınız emzikleri 4-6 hafta aralığında yenilemeniz gerekir.

Emziği her kullanım öncesi temizleyiniz.

Bebeğinizin diş gelişimi ve sağlığı için, emzik ucu şeker ya da tıbbi malzemelere dokundurularak verilmemelidir. Güneş ışığınlarına maruz bırakmayınız ve ullanılmadığı zamanlarda kuru ve kapalı bir yerde muhafaza ediniz.BIBS HAKKINDA

BIBS, yaklaşık 40 yıl önce Danimarka'da, 'en iyi malzemeden üretilen doğal kauçuk emzik markasını yaratma' misyonu ile doğdu. Aradan geçen 40 yıllık zaman içerisinde BIBS, tüm dünyada en çok tercih edilen doğal malzemeli, fonksiyonel, Avrupa kalitesine sahip emzik markası oldu. 2017 yılında yenilenen ve geliştirilen renk ve tasarımları ile sektöre yeniden hızlı bir giriş yaptı. BIBS ürünlerinin tamamı Danimarka'da tasarlanıp Danimarka'da üretiliyor...

Cinsiyet
Unisex Erkek Kadın / Kız
TrendyolRenk
Bal
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum