Bebeğim Kime Benzeyecek?

Bebeğim Kime Benzeyecek?

Hamilesiniz ve bebeğinizin kime benzeyeceğini merak mı ediyorsunuz? Ya da ikinci, üçüncü çocuğu düşünüyorsunuz. Acaba nasıl bir tipi olacak?

Belki de çocuk sahibi olmayı hiç düşünmüyorsunuz. Yine de olsaydı nasıl bir bebek olacağını öğrenmek istiyorsunuz…
Sizi enteresan ve eğlenceli online bir oyuna davet ediyoruz: Oyunun adı: Morph Baby!

Nasıl Oynayacağım?

http://www.morphthing.com/morph adresine tıklayın.

  1. “Choose file” butonuna basarak yüzünüzü önden gösteren bir fotoğrafınızı bilgisayarınızdan seçin. “Upload” butonuna basarak yükleyin. Step 1 – Define your face sayfasında fotoğrafınız görüntülenecek. Click on the top of head yazısını göreceksiniz. Kafanızın en üst noktasına tıklayın. Click on the bottom of the chin yazısı gelince çenenizin en alt noktasına tıklayın. Click on the left of face yazısını görünce yüzünüzün sol tarafına tıklayın. Click on the right of face, then click ’Finish’ yazısını görünce yüzünüzün sağ tarafına tıklayın ve Finish butonuna basın. Böylece yüklediğiniz fotoğraftan yüz kısmını yakın planda seçmiş olacaksınız. Is this okay? diye bir yazı görününce Continue butonuna basın. Image Prepared! yazan sayfaya ulaşacaksınız. Sizin fotoğrafınız tamamlandı.
  2. Şimdi ekranın üstünde Start Morphing linkine yeniden basarak eşinizin fotoğrafını seçin ve birinci adımda yazdıklarımın aynısını eşinizin fotoğrafı için de uygulayın.
  3. Her iki fotoğrafta tamamlandığında morph yapmaya hazır olan fotoğraflar, Start Morphing linkindeki “Prepared images”ın altında görüntülenecek. (Pek çok ünlünün fotoğraflarının olduğu alandaki sekmelerden biri) Artık fotoğraflarınız birleştirilmeye hazır. “Prepared images”ın altındaki sizin ve eşinizin fotoğraflarına tıklayınca, fotolar yukarıda Morph alanına taşınacak.
  4. Size bebeğinizin ırkını soracak. (To make a baby image, select the ethnicity of the parents) Caucasian-Beyaz seçeneğini işaretleyin.
  5. Son olarak “Morph” butonuna basın. 30 saniyede bebeğiniz hazır. Şaka gibi! Dilerseniz Morph girl linkine basarak kız ya da Morph boy linkine basarak erkek şeklinde cinsiyet de belirtebiliyorsunuz.

İyi Eğlenceler!

(Alıntıdır)

Etiketler: Bebeğim, Kime, Benzeyecek
Kasım 23, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum