Bebek ve Çocuklar İçin Hava Kalitesi

Bebek ve Çocuklar İçin Hava Kalitesi

Bilimsel araştırmalar sonucunda; hava kirliliği yüzünden en çok risk altında olan kişiler bu konu hakkında hiçbir şey yapamayacak olanlar, yani bebekler ve çocuklar.

Dizel ve gaz kaynaklı emisyonların solunum sistemlerinde iltihaplanmaya ve daha büyük alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır. Özellikle otoyolların yakınında yaşayanlarda, partiküller ile etkileşime geçen ozonun astım semptomlarını şiddetlendirdiğini ve akciğer fonksiyonunu azalttığına dair bulgular bulunmaktadır. Birçok kişi günlük telaşın içerisinde maruz kaldığı hava kalitesizliğinin farkına varamamakta. Fakat özellikle bebek sağlığı ve çocuk sağlığı için bulundukları ortamın hava kirliliği seviyesini tespit edip hava kalitesini arttırmakta fayda bulunuyor.

Çocukların bağışıklık sistemi dört veya beş yaşına gelinceye kadar tam olarak gelişemez. Tıbbi araştırmalara göre, hava kalitesinin bebek ve çocukların hem zihinsel hem de bedensel gelişiminde önemli bir parametre olduğunu ortaya koyuyor. 2.5 mikron boyutundaki çok ince tozlar, polenler, evcil hayvan tüyleri ve deri döküntüleri, doğalgazlı veya tüplü ocaklardan çıkan gazlar, kızartma yağı dumanı, soba is ve dumanı gibi kirleticiler ev, ofis, okul gibi zamanımızı geçirdiğimiz kapalı alanları sağlık açısından riskli hale getirmektedirler.

Dışarıda daha fazla zaman geçirdiklerinden ve kirliliğin en zararlı olduğu yere yakın olduklarından dolayı, yetişkinlerden daha çok kirli havaya maruz kalırlar. Bu, özellikle de gelişmekte olan ciğerlerinin en derin kısımlarına yerleşen partiküller için geçerli. Aynı zamanda evin içinde bebekler, kirliliğin en zararlı olduğu nokta olan zemin seviyesinde daha fazla zaman harcıyorlar. Başta solunum hastalıkları olmak üzere birçok sağlık riskine neden olan hava kirliliği için temiz hava kalitesi sunan filtreleri  ve hava temizleme cihazı çözümlerimizi inceleyebilirsiniz. Bblüv Püre ürünü tüm dünyada olduğu gibi artık Türkiye’de de satışta.

bebek ve çocuklar için hava kalitesi

 

 

Bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici

  • Bblüv Püre, aktif karbon ve iyonizasyon teknolojisine sahip sertifikalı bir HEPA + filtresi kullanan gelişmiş bir hava temizleyicidir.
  • Aktif karbonlu iyonlaştırıcı ve HEPA + filtresi, küf, bakteri, virüs, duman, kimyasal gazlar, kokular, polen ve evcil hayvan kepeği dahil olmak üzere% 99,7’ye kadar alerjen ve kirleticileri giderir
  • Bu filtre 0,3 mikron kadar küçük olsa bile% 99,7’ye kadar alerjen ve kirleticileri giderir.
  • Havadaki toz, polen, bakteri, kimyasallar ve evcil hayvan kepeği gibi küçük parçacıkları yakalar.
  • HEPA + filtresinin kullanımı, alerji veya astım gibi solunum problemleri olan kişiler için özellikle önerilir.
  • Pure, tüm aile için daha sağlıklı hava kalitesi ve konforlu bir ortam sağlar.
  • 2 hızlı hava temizleme yoğunluğuna sahip basit dokunmatik kontrol paneli ve herhangi bir ihtiyaca cevap verecek şekilde ayarlanabilir LED göstergesine sahip.
  • Kurulumu ve değiştirilmesi kolay, hava filtresi 12 aya kadar dayanır.

Siz de bebeğinizin güvenliği  ve sağlığı için ailelerin güvenle kullandığı bu temiz hava filtresine sahip olmak için welcomebaby.com.tr adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

Etiketler: Bebek, ve, Çocuklar, İçin, Hava, Kalitesi
Kasım 23, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum