Doğum Çantasınd Neler Olmalıdır?

Doğum Çantasınd Neler Olmalıdır?

“Doğum Çantasında Neler Olmalıdır?” sorusu anne adayının kafasını meşgul eden önemli sorulardan biridir. Bu soru aslında biraz da annenin doğum yapacağı hastanenin imkanlarına göre de değişiklik göstermektedir.

Bu nedenle anne adayının doğumu planladığı hastane ile bu konuda ön görüşme yapmasını önerebiliriz. Böylece hastaneye gereksiz malzemeler taşımaz ya da eksik malzeme götürmezsiniz.

Bebek İçin Neler Gereklidir?

Bebeğiniz için doğum çantanıza aşağıdaki malzemeleri özellikle eklemenizi öneririz.

Uyku tulumu, Yumuşak battaniye, Çorap/Patik ve Eldiven, Hırka, Havlu, Yenidoğan hazır alt bezi, Temizleyici mendiller, Bebek önlüğü, Başlık

Anne İçin Neler Gereklidir?

Anne için doğum çantasında neler olmalı? Sizin için derledik.

Sabahlık, İç Çamaşırı, Havlu, Pijama ve Gecelik, Çorap ve terlik, Kişisel temizlik malzemeleri, Nemlendirici ruj, Kağıt peçete ve havlu, Diş macunu ve fırçası, Temizleme mendilleri, Kirli çamaşırlar için torba, Hijyenik kadın pedi, Tarak, Deodorant, Şampuan, Hamilelik Dosyası, Nüfus cüzdanı, Fotoğraf ve video kamera, Müzik dinleyebilmeniz için bir mp3 çalar.

Yukarıdaki ürünlerin bir çoğunu bulabileceğiniz Welcome Baby olarak; doğum öncesi ve sonrasındaki tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Tüm anne adaylarımıza güzel bir doğum ve bebeğiyle birlikte ailece huzurlu bir yaşam dileriz.

Sizin için hazırladığımız “Doğum Çantasında Neler Olmalı?” görselimizi yazıcınızdan yazdırabilirsiniz.

 

 

Doğum çantasında neler olmalıdır?

Etiketler: Doğum, Çantasında, Neler, Olmalıdır
Kasım 22, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum