Eğlence ve Güvenlik Katan Oyun Halıları

Eğlence ve Güvenlik Katan Oyun Halıları

Okuma Süresi: 2 dakika

Ebeveyn adayları bebek sahibi olacaklarını öğrendiklerinden itibaren bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Onlara rahat edecekleri ve sağlıklı bir oda kurmak birçok ebeveynin öncelikli istediğidir. Gebelik döneminde başlayan ebeveynlik, anne babaların bebeklerinin sağlıklı gelişim gösterecekleri güvenli ortamı oluşturmak en önem verdikleri konulardan birisidir. Ebeveynlerin temel ihtiyaç listesinde bulunan eşyaların başında oda aksesuarları ve mobilyaları gelmektedir. Özellikle evdeyken ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıran oyun halıları bir diğer adıyla aktivite halısı iyice düşünülerek büyük hassasiyet gösterilerek seçilmelidir. Bebeğin çokça vakit geçireceği bu ürün aileler ve bebek için çok önemlidir. Bu yazımızda ebeveynlere yardımcı olacak ve bebeklerin bolca dikkatini çekecek oyun halılarından bahsedeceğiz.

Bebeklerin bakımı için ebeveynlere bir çok görev düşer. Özellikle 0-3 yaş arası için aileler maddi manevi birçok sorumluluğa sahiptir. Gün içerisinde yetişmeniz gereken birçok iş ve benzeri faaliyetlerde ailelerin yardımına koşan oyun halıları bebekler için son derece güvenlidir. Çocukların uyku problemi, yemek problemi, tuvalet alışkanlığı kazanması, yürümeyi öğrenip ilk adımlarını atması konusunda anne ve babalara yardımcı olacak, bebekleri sıkmadan, eğlence ve oyun ile hayatlarındaki önemli adımları atmasında onlara yardımcı olacak bazı oyuncak ve bebek gereçleri geliştirilmiştir. Özel yumuşak ve renkli kumaşlardan üretilen bu halılar sert düşmelere karşı bebeğinizi yaralanmalardan korur.

Oyun halıları özellikle ebeveynler ev içerisinde meşgul iken onları hijyenik, rahat ve güvenli bir alanda işleri bitene kadar bebeklerini bırakmaya yarar. Bebekle birlikte vakit geçirirken de son derece keyifli bir oyun alanıdır. Siz işinizle ilgilenirken bebeğiniz yumuşacık ve güvenli  oyun halısında, oyuncakları ile birlikte keyifli vakit geçirebilir. Aynı zamanda oyun halılarının üzerindeki desenler eğitici amaçlıdır ve üzerinde sayıları, renkleri, hayvanları barındırırlar. Tüm bu güzel özellikleri yanında tercih edilen halının antibakteriyel özellikte olması ve alerjik bünyeli olsun olmasın tüm bebekler için tercih edilmesinde fayda vardır.

Sizler için tüm özelliklerini detaylıca inceleyip güvenle önerebileceğimiz Bblüv Mülti oyun halılarını inceledik. Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Şehir 140x100x1 cm ve Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Hayvanlar 140x100x1 cm şeklinde iki farklı modeli bulunmaktadır.

 • Geniş, konforlu ve güvenli oyun alanı sunmakta,
 • Düşmeleri yumuşatmak için, köşeleri yuvarlatılmış ve minderli yüzeye sahip
 • Çok katmanlı köpük yapısı bulunmakta,
 • Motor ve duyusal gelişimi destekliyor,
 • Çevrilebilir, her dekora uyum sağlayabilecek nötr gri deseni mevcut,
 • Toksik olmayan ve temizlenmesi kolay malzemeden üretilmiş,
 • Su geçirmez, kolay temizlenebilir ve dayanıklı,
 • Hipoalerjenik belgeli,
 • BPA, formaldehit, fitalat içermeyen yapıdadır.
 • Antibakteriyal, alerjik bünyeli çocuklar için işlevse olduğunu vurgulayabilirsin.
 • Ayrıca sert düşmelere karsı yaralanmalardan koruyor.
 • Temizliği kolay.
 • Desenleri ile de çocuk odasına uyum sağlıyor.
 • 140x100x1 ölçülerindedir.

Eğlence ve Güvenlik Katan Oyun Halıları

Bblüv Mülti Oyun Halısı ilk aylardan başlayarak uzun yıllar boyunca öğrenme ve motor becerileri geliştirmeyi teşvik etmek için güvenli ve dayanıklı bir oyun halısıdır. Antibakteriyel ve çok katmanlı olması sayesinde birçok ebeveyn tarafından tercih sebebidir. Ayrıca gri arka yüzü ile her türlü odaya uyum sağlamaktadır. Bblüv Mülti Kullanım rahatlığı, eğlence ve sağlıklı yapısıyla dikkat çeken bu ürünleri  Welcome Baby mağazaları ve www.welcomebaby.com.tr adresinden inceleyebilir veya kolayca satın alabilirsiniz.

 

Etiketler: Eğlence, ve, Güvenlik, Katan, Oyun, Halıları
Kasım 23, 2021
Blog Ana Sayfaya Dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum