Yeni Doğan Bebek Alışverişi

Yeni Doğan Bebek Alışverişi

İstanbul Anatolium Marmara Mağazamızdaki “Yeni Doğan Bebek Bakımı ve Alışverişi” Seminerimizin Sonunda Seminere Katılan Anne Adaylarımız Arasında Çekiliş Yaptık.

Çekiliş Sonucunda 250 TL Hediye Çeki Kazanan Fatma Hanım, Esra Ertuğrul İle Mağazamızda Yeni Doğan Bebek Alışverişi Gerçekleştirdi. Hamile Eğitmeni ve Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul, Welcome Baby Anatolium Marmara mağazamızda anne adaylarıyla buluştu. Yeni doğan bebek bakımı ve alışverişi konusunda oldukça faydalı bilgiler paylaşıldı.

Anne adaylarından gelen soruları detaylı bir şekilde cevaplayan Esra Ertuğrul, yeni doğan bebek bakımı konusunda püf noktalar verdi. Yaklaşık 2 saat süren seminerin sonunda katılımcı anne adaylarına çekiliş sürprizi yaptık.  Esra Ertuğrul’un yaptığı çekiliş sonucunda kazanan anne adayımız Fatma Hanım mağazamızda geçerli 250 TL’lik hediye çeki kazandı.

Hediye çekini kazanan Fatma hanım Esra Ertuğrul ile mağazamızda yeni doğan bebek alışverişi gerçekleştirdi. Biz de bu anları kameraya aldık. Esra Ertuğrul ve Fatma hanımın alışverişi sırasında yaşananlardan derlediğimiz videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz .Keyifli seyirler dileriz.

 

Mağazalarımız: http://bit.ly/WelcomeBaby-Magazalari
 Online Mağazamız: www.welcomebaby.com.tr

 

Etiketler: Yeni, Doğan, Bebek, Alışverişi
Kasım 23, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum