Cybex Cloud Q Plus Ana Kucağı Autumn Gold (OPR-4250183752845)

Marka : Cybex
İndirim Oranı : %10 İndirim

Cybex Cloud Q Plus Tam Yatışlı Ana Kucağı Autumn Gold, Cloud Q, dünyaca ünlü CYBEX bebek oto koltuğu geleneğinden gelmektedir.

Cybex Cloud Q Plus Tam Yatışlı Ana Kucağı Autumn Gold Özellikleri

 

Cybex markasının güvenlik ve kullanım kolaylığı alanlarındaki eşsiz özelliklerini, yenilikçi fonksiyonlar ile güçlendirmektedir. Sonuç; olağanüstü bir koruma ile araç içinde ve dışında, fevkalade güvenlik sağlayan yeni lüks bir seyahat sistemi.

 • Düz yatış pozisyonu (travel set olarak kullanım)

 • Prematüre ve çok küçük bebekler için yükseklik ayarı

 • 11 pozisyonlu, yüksekliği ayarlanabilir kafalık ve entegre emniyet kemeri

 • Teleskopik Doğrusal Yan Darbe Koruması (L.S.P. Sistemi)

 • Katlanabilir UVP 50+ korumalı dev güneş kanopisi

 • CYBEX ve diğer pusetler ile travel set olarak kullanım imkanı

 • Yeni ECE R44/04 Ek 7 regülasyonu ile uyumludur

Tam yatış özelliği sayesinde, Cloud Q anakucağı, otomobil dışında bir tam yatış pozisyonu ile bir portbebeye dönüşür. Bu sayede bebeğinizi saatlerce içinde tutabilir, bebek arabasına takarak uzun süreli gezintilere çıkabilirsiniz.

İKONİK TASARIM
CLOUD Q, DÜNYANIN EN SAYGIN TASARIM ÖDÜLÜ RED DOT SAHİBİ

Cybex, yenilikçi anlayışı ile sanat eseri denebilecek tasarımlarla güvenliği buluşturuyor. Güvenli ve fonksiyonel ürünlerin tasarımdan ödün vermeleri gerekmediğini kanıtlıyor. Cybex Cloud Q muhteşem tasarımı ile bunun adeta canlı kanıtı.
Ana kucağının açısı, çocuğu çıkartmadan tek elle kolayca ayarlanabilir. Uzayan ayak bölümü ve tam yatış pozisyonu, bebeğinize konforlu ve ergonomik bir ortam sunar. Cloud Q, bebek arabaları ile birlikte son derece şık ve uyumlu bir travel set olarak kullanılabilir. Düz yatış açısı sayesinde ana kucağı saatlerce kesintsiz kullanılabilir.

OTOMATİK YÜKSEKLİK AYARI
Cloud Q ana kucağı, yeni doğan ve prematüre bebeklerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Boyun kasları ve refleksleri henüz tam olarak gelişmemiş ufak bebeklerin güvenliklerinin sağlanması, mühendislerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir. Bebeklerin başlarının öne düşmesinin ve buna bağlı solunum güçlükleri yaşamalarının mutlaka engellenmesi gerekir.
Alman tıp uzmanlarının görüşlerine başvurularak ve tıbbi testlerin sonuçları göz önüne alınarak, bebeğin baş, boyun ve göğüs arasında mümkün olan en düz yatış açısını sağlayan yeni bir teknoloji geliştirilmiştir. Bebeklerde çok önemli olan solunum güçlüğü riski bu şekilde minimum seviyeye indirilmiştir. Kafalık ayarlanarak yatış açısı otomatik olarak değiştirilir. Bu fonksiyon ana kucağının bebek ile büyümesine de imkan tanımıştır.
TEKNİK BİLGİLER

 • Uzunluk / genişlik / yükseklik: 670, 440, 395-565 mm.

 • Ağırlık: 5,4 kg

 • ECE R44/04, Ek 7, Gr. 0+

 • Kılıflar 30°'de makinede yıkanabilir.

Almanya'da geliştirilip tasarlanmıştır.