1 2 3 ... 6 >

Dişlik

Bebeğinizin diş çıkarma dönemleri ne yazık ki biraz sıkıntılı süreçtir. Ağrılı olan ve çoğu zaman bebeğinizin vücut sıcaklığı yükselmesinin yani ateşinin çıkmasının gözlemlendiği diş çıkarma sürecinde bebeğinizin rahatlamasını sağlamak için bir bebek dişliği edinmelisiniz. Hem bebeğiniz hem de sizin için zor geçen diş çıkarma zamanı bebek diş kaşıyıcıların kullanımı ile bebeğinizi olumlu etki sağlayacaktır.

Diş çıkarma süresince damakları fazlasıyla kaşınan bebekleriniz bu durumdan rahatsızlık ederler. Rahatsız olmaları beraberinde huzursuz olmalarını ve ağlamalarına sebep olabilir. Ağrılarını hafifletmeyi ve damak kaşıntılarını gidermeyi hedefleyen diş kaşıyıcı emzik ürününe farklı çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Bazı annelerin tercihi bebek ek besinleri de olabilir. Welcome Baby mağazaları ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bebek için Diş Kaşıyıcı

Bebekler diş çıkarma döneminde sürekli ağızlarına bir şey götürme eğimindedir. Aileler buna doğal çözüm olarak meyve ve sebze dilimlerini verseler de kimi zaman isteyen durumlar yaşanabilmektedir. Özellikle hareketli bebeklerin meyve ve sebze dilimleri diş çıkarmalarında kaşıyıcı vasfı üstlenmesi için kullanıldığında boğazına ve nefes borusuna kaçma riski oluşabilir. Bu sebeple sağlıklı materyallerden üretilmiş bebek için diş kaşıyıcı ürünü ebeveynlerin bu dönemi çok daha kolay atlatmalarına olanak tanıyabilir.

Diş kaşıyıcıların kullanımı ise 6. ve 7. aylarında başlayan diş çıkarma dönemi epey zorlu geçebilmektedir. Diş çıkarırken diş etlerinde duydukları ağrı ve acı, kaşıntıların yüksek olduğu, çoğu zaman birçok bebekte görülen ateş, huzursuzluk, uyku düzeninde aksamalar, ağlamalar, ağız sulanmaları gibi olumsuz etkiler gözlemlenir. Diş kaşıyıcı olarak organik diş kaşıyıcılar, çıngıraklı kaşıyıcılar, diş kaşıyıcı eldiven gibi çeşitlerinin olması ailelerin ihtiyaçlarına göre almalarını sağlar.

En iyi diş kaşıyıcı hangisi olduğunu bebeğinizin deneyimlemesi sonucu edinebilirsiniz. Güvenilir markaların kaliteli diş kaşıyıcı modellerinden dilediğinizi alabilirsiniz. Aileler aklındaki soru işaretleri yanıt bulması için doktorunuza veya eczanenize danışabilirsiniz. Sulu diş kaşıyıcı zararlı mı değil mi sorusunun en doğru yanıtını doktorunuz verecektir.

Diş kaşıyıcı eczanelerden alabildiğiniz gibi güvenilir mağazalardan ve mağazaların internet sitelerinden kolaylıkla güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bebedor, Sophie La Girafe, Dr Brown’s, Fisher Price, Munchkin’, Skip Hop, Babyjem, Bondigo, Gummee gibi güvenilir markaların bebek dişlikleri ürünlerine ve çok daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden rahatlıkla ulaşabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum