wbjet
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Disney Esrarengiz Kasaba Seti 2 + 1 Boyama Kitabı
Disney Esrarengiz Kasaba Seti 2 + 1 Boyama Kitabı
Disney Esrarengiz Kasaba Seti 2 + 1 Boyama Kitabı
Disney Esrarengiz Kasaba Seti 2 + 1 Boyama Kitabı
Disney Esrarengiz Kasaba Seti 2 + 1 Boyama Kitabı

Disney Esrarengiz Kasaba Seti 2 + 1 Boyama Kitabı (NGEO-9780000999931)

Fiyat : 200,00 TL

Adet

Artır Azalt

Disney Esrarengiz Kasaba Seti 2 + 1 Boyama Kitabı Özellikleri

Esrarengiz Kasaba'nın orijinal kitap serileri, çizgi dizi aracılığıyla ekranlara yansıtılmış maceraların yanı sıra yepyeni serüvenleri de içerir. Esrarengiz Kasaba Seti 2 + 1 Boyama Kitabı, içerisinde günlük olarak kaleme alınmış ciltli bir baskı, bir çizgi roman ve bir boyama kitabını barındırarak genç okurlara oldukça keyifli bir okuma deneyimi sunar. Esrarengiz Kasaba'nın konusu, Dipper ve Mabel adlı ikiz kardeşlerin amcalarının yaşadığı kasabayı ziyaret etmeleri sonucunda başlarına gelen serüvenlerdir. Fantastik bir kasaba olan Esrarengiz Kasaba, her gün akıl almaz olaylara ve karakterlere sahne olur. Dipper ve Mabel kardeşler yaşadıkları serüvenlerde değişik canavarlarla, sihirli olaylarla ve eğlenceli düşmanlarla karşı karşıya kalır. 

 

Arşivlik Bir Baskı: Esrarengiz Kasaba - Günlük 3

Esrarengiz Kasaba'yı ziyaret eden Dipper ve Mabel, bu kasabada olan gizemli olayları ele geçirdikleri bir günlük sayesinde öğrenir. Bu günlüğün birbirinden eğlenceli illüstrasyonlar ve öykülerle zenginleştirilmiş hali olan Esrarengiz Kasaba - Günlük 3, genç okurların kendilerini tüm maceraların bir parçası olarak hissedebilmeleri için tasarlanmıştır. Çizgi dizide konu edilen maceralarla ilgili gözden kaçan birçok detayın da bulunduğu bu günlüğe, Dipper ve Mabel'in gizli sırları ve canavarlara karşı uyguladıkları hileler de eklenir. Toplam 288 sayfadan oluşan Günlük 3, Derya Dinç tarafından Türkçeye çevrilmiştir.

 

Eğlenceli Bir Çizgi Roman: Esrarengiz Kasaba - Kayıp Efsaneler

Esrarengiz Kasaba - Kayıp Efsaneler, serinin tek çizgi romanıdır. Bu çizgi romanda, ekranlarda hiç gösterilmemiş ve yalnızca bu eser için kaleme alınmış dört yeni macera bulunur. Dipper ve Mabel'in yanı sıra; Stan Amca, Stan ve Ford karakterlerinin de ön plana çıktığı çizgi roman, toplam 144 sayfadan oluşur. Tulgan Köksal tarafından Türkçeye çevrilen Esrarengiz Kasaba - Kayıp Efsaneler, çizgi dizinin yepyeni serüvenlerini takip etmek isteyenler için de ideal bir seçenektir. 

 

Bu Kitabı Sakın Boyamayın! Çünkü Lanetli!

Bu Kitabı Sakın Boyamayın! Çünkü Lanetli! adını taşıyan boyama kitabı, Dipper'in sihirli bir boyama kitabının içinde hapsolmasını konu alır. Genç okurların Dipper'e yardım etmek ve onu sıkıştığı yerden kurtarmak için kitabı boyamaları gerekir. Chamelius Pendraggin'in yardımını isteyen Mabel de bu yolculukta okurlara eşlik eder. Ancak kitap boyandıkça ortaya yepyeni gizemler ve maceralar çıkar. Okurlar, gölgelendirme yaparak ve turuncu renginde yatan ipuçlarını takip ederek Dipper'i kurtarmayı başarabilecek midir? Boyama kitabına gizlenmiş esrarengiz sırlar, okurları hangi yolculuklara sürükleyecektir? Tüm cevapları öğrenmek için kitabı boyamaya başlamak gerekir.

  • Yayıncı : Beta Kids; 1. basım (15 Mayıs 2020)
  • Dil : Türkçe
  • Kağıt Kapak : 450 sayfa

 

Cinsiyet
Unisex
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum