WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
518,50 TL KDV Dahil
610,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
319,92 TL KDV Dahil
399,90 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Bebek Dönence Çeşitleri

Bebeklerin doğumdan sonra kullanması gereken bazı aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlardan birisi ve en önemlisi bebek dönenceleridir. Bebek dönenceleri bebeklerin beşiklerine takılabilen ve bebeklerin gelişimlerini destekleyen oyuncak türleridir. Bebek dönence renkli, dokulu oyuncak çeşitleri olarak bilinmektedir. Bebekler bebek dönenceleri ile sürekli temas halinde olacağı için bebeğiniz için alacağınız bebek dönencelerini doğru seçmek gerekmektedir.

Bebek dönenceleri, hayvan figürlü, sesli, dönen, ışıklı vb. gibi özellikler barındırmaktadır. Bebek dönenceleri minik bebeklerinize uyku arkadaşı olmak için tasarlanmış eğlenceli ve huzur verici oyuncaklardır. Ninni sesi bulunan bebek dönenceleri sayesinde bebeklerinizin uykularının güzel geçmesi sağlanacaktır. Tiny Love ve Fisher Price markası farklı kullanım şekilleri ve özellikleri ile en iyi bebek dönencelerini sizlere sunmaktadır. Bebekleriniz bu dönenceler ile zaman geçirmek için çok sabırsız olacaktır. Bebeğinizin beşiklerine kolayca takabileceğiniz bebek dönenceleri bebeğinizin dönencede bulunan oyuncaklar ile oyun oynamasını, dönencede çalan şarkılar ile keyifli vakit geçirnesini sağlayacaktır.

Bebek dönence almadan önce kolay kurulumu olmasına, farklı renk ve desen seçenekleri bulunmasına, bebeğinizin güzel vakit geçireceği şekilde tasarlanmış olmasına dikkat edilmelidir. Dönencede bulunan müzikler bebeğinizin korkmadan dinleyebileceği şekilde tasarlanmış olması gereklidir. Bebekleriniz için doğumdan sonra bebek dönencelerini alabilirsiniz. Welcome Baby’de bulunan Fisher Price, Tiny Love markaları minik bebeklerinizin memnuniyeti için özel olarak bebek dönencelerini tasarlamıştır. Dönencelerin figürlerini, renklerini, kullanım şekillerini gören bebekleriniz çok mutlu olacaktır.

Bebek Dönence Müzikli

Müzikli bebek dönenceleri, bebeklerin en çok seveceği dönence çeşitleri olacaktır. İçerisinde bulunan müzikler çocukların dikkatini çekecek, eğlenmelerini ve sakinleşmelerini sağlayacaktır. Bebeklerinizin memnuniyeti için özel olarak tasarlanmış bebek dönence müzikli çeşitlerini www.welcomebaby.com.tr adresinde kolaylıkla bulup memnun kalabilirsiniz.

Dönenceler bebeklerin birçok gelişim alanlarını olumlu yönden etkilemektedir; Bunlardan birisi işitsel özelliklerdir. Bebekler bebek dönence müzikli ile çalan müzikleri duyacak, müziklere tepki verecektir. Bu da çocukların işitsel özelliklerini geliştirecektir. Böylece bebeklerin duyuları gelişecektir. Dönenceler bebeklerin görsel gelişimlerini de olumlu yönden etkiler; Renkli, desenli ve figürlü dönenceler çocukların, dikkatini çekeceği için renkler arasındaki farkları fark edeceklerdir.

Dönenceneler bebeklerin hareket etmesini sağlayacağı için bebeklerin kas gelişimlerinin olumlu yönden gelişmesini sağlayacaktır. Bebeğiniz hareket eden dönenceyi yakalamaya, tutmaya çalıştıkça kolları, parmakları hareket edecek ve gelişecektir. Aynı zamanda bebek dönenceleri bebeklerin gaz çıkarmalarına da yardımcı olacaktır. Bebekleriniz dönenceler hareket ettikçe kendileri de hareket edecektir. Böylece gaz çıkarmaları kolaylaşır.

Bebek Uyku Arkadaşı

Bebeklerin uykuları doğumdan itibaren başlayan çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konu olarak bilinmektedir ve bazı ebeveynler de bu konuda zorlanırlar. Bebeklerin uykularının daha kolay ve sakin geçmesi için dikkat edilecek birkaç konu bulunmaktadır. Bunlar; bebeklerin uyuduğu ortam, uyku saatleri, dönence ve uyku arkadaşı olabilir. Çocuklar sevdiği oyuncaklarla uyuyunca kendilerini daha huzurlu hissedeceklerdir. Bu nedenle bebeğinize alacağınız bebek uyku arkadaşı da bir o kadar önemli olacaktır. Bebek uyku arkadaşı bebeklerin uykuları için özel olarak tasarlanmış olan bebeklerin uykularının daha sakin ve huzurlu geçmesini sağlayacak bir oyuncaktır. Hayvan desenli, renkli, yumuşacık birçok çeşitte bebek uyku arkadaşı bulunmaktadır. Bebeğinizin seveceği şekilde tasarlanmış uyku arkadaşını bulabilirsiniz.

Bebekler en sevdiği uyku arkadaşlarıyla uyuyarak uykularını daha iyi alacaktır ve uyumak için zorluk çıkarmayacaktır. Bebeklerin uykularının daha güzel geçmesini sağlamak için tasarlanmış bebek uyku arkadaşı çeşitlerini en iyi şekilde kaliteli ve uygun fiyata Welcome Baby’de kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda Sophie La Girafe, Fisher Price, B.Toys markalarının sunduğu uyku arkadaşı oyuncakları bebeklerinizin seveceği şekilde tasarlanmıştır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum