WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1
Doona Oto Koltuğuna Dönüşen Bebek Arabası

Doona Oto Koltuğuna Dönüşen Bebek Arabası

Doona çok amaçlı kullanılabilen ve ailelere büyük kolaylık sağlayan kullanışlı bir oto koltuğuna dönüşen bebek arabasıdır. Bebeğinizi gezdirmek için bir bebek arabasına ve arabayla yolculuk esnasında kullanabileceğiniz güvenli bir oto koltuğuna da ihtiyacınız var. Doona bebek arabası oto koltuğu her iki ihtiyacınıza aynı anda cevap veren çok amaçlı kullanım için özel tasarlanmış bir bebek arabasıdır. Bebek arabası araba koltuklu dizaynı gereği kolay kuruluma ve pratik bir dönüşüme sahiptir. Her iki özelliği taşımasına rağmen ağır değildir. Taşınması kolay olduğundan ana kucağı olarak da kullanabileceğiniz bir modeldir. Sitemizde Doona markalı bebek arabaları tüm orijinal modelleri ile sunulmaktadır.

Doona Modelleri

Doona araba koltuğu ve bebek arabası üç ayrı kullanım için uygun olduğundan katlanıp değiştirilmesi kolay olmalıdır. Doona orijinal markası olan ürünleri tercih ettiğinizde oldukça pratik ve kaliteli bir ürün satın almış olursunuz. İnternet sitemizde bulunan Doona bebek arabaları Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiş ürünlerdir. Tüm güvenlik testlerinden geçmiştir. Oto koltuğu olan bebek arabası, bir çarpma anında kesinlikle bebeğinizin ya da çocuğunuzun zarar görmeyeceği şekilde tasarlanmıştır. Bebek arabası ve oto koltuğu olarak kullanımına uygun olması için ise tüm güvenlik şartları düşünülmüştür. Çocuğunuzun kollarını dahi koruma altına alınacak şekilde dizayn edilmiş bir oto koltuğu ve bebek arabasıdır. Doona oto koltuklu olan bebek arabası modelleri oldukça güvenlidir ve yıllarca kullanabilmeniz için garantili ürünlerdir. Doona bebek arabası, oto koltuğuna ya da pusete dönüştürüleceğinde tekerleklerinin ayrılmasını gerektirmeyen bir araçtır. Ayrıca tekerlekli bölümü taşımanıza gerek kalmadan kolayca dönüştürebilirsiniz. Orijinal Doona bebek arabası tekerlekleri katlanarak adeta görünmez olmaktadır. Aynı zamanda güzel havaların tadını çıkarmanızı sağlayacak doona liki trike bisiklet ve doona liki trike s3 ürünleri çocuklara konforu ve eğlenceyi sunmaktadır. 

Doona Fiyatları

Doona bebek arabaları üç ayrı amaç ile kullanılabilen çok özel bir bebek arabası çeşididir. Bu nedenle ilk bakışta fiyatları size pahalı gelebilir. Fakat ayrı ayrı bebek arabası, oto koltuğu ve puset aldığınızı düşünerek hesaplarsanız çok uygun fiyatlı olduğunu göreceksiniz. Bu kadar pratik bir ürünü satın almak size büyük kolaylık sağlayacaktır. Sitemizde satılan Doona bebek arabası en uygun fiyata taksit seçenekleri ile satılmaktadır. Bebeğiniz ve sizin için en pratik çözümü sunmaya çalışan Doona oto koltuğu, hem bebek arabası hem pusete dönüştürülebilen setleri incelemek için Welcome Baby web sitesini ziyaret edin.

 

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum