wbjet
Doona Oto Koltuğuna Dönüşen Bebek Arabası

Doona Oto Koltuğuna Dönüşen Bebek Arabası

Doona çok amaçlı kullanılabilen ve ailelere büyük kolaylık sağlayan kullanışlı bir bebek arabasıdır. Bebeğinizi gezdirmek için bir bebek arabasına ve arabayla yolculuk esnasında kullanabileceğiniz güvenli bir oto koltuğuna da ihtiyacınız var. Doona bebek arabası her iki ihtiyacınıza aynı anda cevap veren çok amaçlı kullanım için özel tasarlanmış bir bebek arabasıdır. Kurulumu ve oto koltuğuna dönüştürülmesi oldukça pratik ve kolaydır. Her iki özelliği taşımasına rağmen ağır değildir. Taşınması kolay olduğundan ana kucağı olarak da kullanabileceğiniz bir modeldir. Sitemizde doona modeli bebek arabaları tüm orijinal modelleri ile sunulmaktadır. İnternet sayfamızdan doona model bebek arabalarını inceleyerek satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.

Doona Modelleri

Doona bebek arabası üç ayrı kullanım için uygun olduğundan katlanıp değiştirilmesi kolay olmalıdır. Doona orijinal markası olan ürünleri tercih ettiğinizde oldukça pratik ve kaliteli bir ürün satın almış olursunuz. İnternet sitemizde bulunan Doona bebek arabaları Avrupa standartlarında ürünlerdir. Tüm güvenlik testlerinden geçmiştir. Oto koltuğu olarak kullanıldığında bir çarpma anında kesinlikle bebek zarar görmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bebek arabası olarak kullanımında ise tüm güvenlik şartları düşünülerek tasarlanmıştır. Çocuğun kolları bile koruma altına alınacak şekilde dizayn edilmiştir. Doona bebek arabalarımız oldukça güvenli ve yıllarca kullanabilmeniz için garantili ürünlerdir. Doona bebek arabası oto koltuğuna ya da pusete dönüştürüleceğinde tekerleklerinin ayrılması gerekmemektedir. Ayrıca tekerlekli bölümü taşıma zahmeti olmamaktadır. Orijinal Doona bebek arabası tekerlekleri katlanarak adeta görünmez olmaktadır. %100 orijinal Doona bebek arabalarını sitemizden satın alabilirsiniz.

Doona Fiyatları

Doona bebek arabaları üç ayrı amaç ile kullanılabilen çok özel bir bebek arabası çeşididir. Bu nedenle ilk bakışta fiyatları size pahalı gelebilir. Fakat ayrı ayrı bebek arabası, oto koltuğu ve puset aldığınızı düşünerek hesaplarsanız çok uygun fiyatlı olduğunu göreceksiniz. Ayrı ayrı satın aldığınızda hem yük hem israf olacaktır. Bu kadar pratik bir ürünü satın almak size büyük kolaylık sağlayacaktır. Sitemizde satılan Doona bebek arabaları en uygun fiyata taksit seçenekleri ile satılmaktadır. Ücretsiz kargo imkanı ile kısa sürede kapınıza teslim edilecektir.

Tükendi
2.999,99 TL KDV Dahil
3.499,99 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum