WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Duracell Turbo Max Alkalin AAA İnce Kalem Pil 4'lü Paket

Duracell Turbo Max Alkalin AAA İnce Kalem Pil 4'lü Paket (DUR-5000394010499)

Barkod : 5000394010499

Duracell Turbo Max Alkalin AAA İnce Kalem Pil 4'lü Paket Özellikleri

Duracell Plus Yeni AAA İnce Kalem Pil 4'lü teknolojisi daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunar. Her pilde 1.5 V enerji mevcuttur. Power Check teknolojisi sadece Duracell Ultra ’ya özgü bir özelliktir. Power Check özelliği ile pilin durumunu gözlemleyebilirsiniz. Pillerin yanında ve alt kenarında bulunan iki noktaya aynı anda 10 saniye süreyle basıldığında pil üzerindeki göstergeden pilin kalan gücü görülmektedir.

  • AAA sınıfındaki Duracell Plus, karbon pillere göre 10 kat daha uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Çevre dostudur.
  • Günlük enerji ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış olan Duracell Plus Kalem pil, uzun kullanım ömrüne sahiptir ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda size daha fazla enerji sağlar. Oyuncaklar, uzaktan kumandalar, el fenerleri, radyolar vs. için idealdir.
  • Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın.
  • Kullanılmış pilleri çöpe atmayın.
  • Elektronik cihazları ve pilleri, kendilerine özel geri dönüştürülme ünitelerine bırakabilirsiniz.

Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell, cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.

Biyoçözünür ve yenilenebilir ambalaj malzemeleri maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin yüzde 85’ten fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da yüzde 96’dan fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.
Cinsiyet
Unisex Erkek Kadın / Kız
TrendyolRenk
Siyah
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum