WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat

Emzirme Önlüğü

Anneler bebeklerini kucaklarına aldıkları ilk günden itibaren emzirme, uyutma, gaz çıkarma gibi pek çok yeni rutinle baş etmeye çalışır. Hal böyle olunca bu yoğun günlerde rahatlık emzirme önlükleri kullanımını çok büyük ölçüde bir ihtiyaç haline getiriyor. Emzirme önlüğü seçiminizde kafanızdaki soru işaretleriniz için emzirme önlük çeşitlerinden kısaca bahsedelim.

Her anne herhangi bir örtüye ihtiyaç duymadan bebeklerini çekinmeden emzirebilir, bu doğal bir durumdur. Emzirme örtüsü kendisini kalabalık içerisinde rahat hissetmeyen anneler için annenin dışarı çıktığında veya misafirleri yanında bebeğini kolayca emzirebilmesi için tasarlanmıştır. Emzirme örtüleri sayesinde bebeğinizi aklınıza gelebilecek her yer de kolayca emzirebilirsiniz.

Anneler bebeklerini emzirebilmek için sakin, boş, kuytu köşe yerler ararlar. Hatta gittikleri mekanlarda emzirme odası olmadığı takdirde tuvalette bile emzirmeye kalkışabilirler. Bu hem anne hem bebek için oldukça sağlıksız bir durumdur. Emzirme önlükleri sayesinde hem bulunduğunuz ortamda kendinizi rahatsız hissetmez hem de bebeğinizi rahat bir ortamda kolayca besleyebilirsiniz.

Anne olmak bazı kadınları toplumdan uzak kalacakları, rahat hareket edemeyecekleri, dışarıya çıkamayacakları konusunda korkutabilir. Emziren bir anne olmanız sizi her zaman bulunduğunuz ortamlardan uzaklaştırmamalıdır. Bebekler birbirinden farklı olsa da, bazı bebekler emmeye odaklanmada güçlük yaşayabilirler. Emzirme önlüğü bu durumda devreye girer. Bebeğinizi kolayca çevreleyen emzirme önlükleri, dikkatinin dağılmasını engeller. Aynı zamanda emzirme örtüleri çeşitlerinin size seyir imkanı veren üst kısmı sayesinde bebeğinizi kolayca izleyebilir, onunla göz teması kurabilirsiniz. Böylece onu memenize doğru yöneltmek için büyük bir çaba göstermenize gerek kalmaz. Yavrunuzu besleme işini kısa bir sürede halledip, arkadaşlarınızla sohbetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Emzirme örtüsü kullanmadığınız takdirde bebeğinizin alışkın olmadığı ortamda onu beslemek biraz zaman alabilir.

Emzirme Önlük Çeşitleri

Bebek emzirme önlükleri ince kumaşları sayesinde hem bebeğiniz terlemez hem de mahremiyetinizi korumuş olursunuz. Bazı anneler bu konuda çözümü bir battaniye veya örtüyle göğsünü örterek bulmaya çalışabilir. Fakat bu bebeğinizin rahatsız olmasına ve sıcaklamasına neden olur. Emzirme önlüğü sadece yavrunuzu beslerken değil, miniğiniz uykuya daldığında üstüne örtmek için de kullanabileceğiniz bu önlükler, yavrunuz pusetindeyken onu güneşten de koruyabilir.

Emzirme önlüklerinin askıları sayesinde, emerken eli yerinde durmayan bebeğiniz örtüyü çekiştirse de üzerinizi açamaz. Ayarlanabilir boyun askısı sayesinde en rahat kullanımı ayarlayabilirsiniz. Emzirme önlüğünüzü satın alırken kumaşının %100 pamuk olmasına özen gösterirseniz, yavrunuzun sağlığını da korumuş olursunuz. Alacağınız önlüğün makinede yıkanabiliyor olması hem zaman hem de hijyen açısından büyük kolaylık olacaktır. Siz de pek çok kullanım avantajı olan rengârenk ve şık bir emzirme önlüğü sahibi olmak isterseniz Welcome Baby’de Babyjem ve Sevi Bebe markalarının birbirinden güzel ürünlerine ulaşabilirsiniz! Welcomebaby.com sitesinden zevkinize uygun emzirme önlüğünü seçin ve dünyanın en güzel duygularından biri olan emzirmeyi her yerde gönül rahatlığıyla gerçekleştirin.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum