WBJET
1 2 3 ... 5 >

Erkek Oyuncak

Çocukların doğumdan itibaren en çok vakit geçirdiği araçlar oyuncaklardır. Ve çocuklar açısından oyuncakların da önemi çok büyüktür. Çocuklar oyuncaklar sayesinde yeni deneyimler elde eder, gelişim alanları olumlu ya da olumsuz yönden etkilenir, arkadaşları ile sosyal becerileri gelişir. Bu nedenle seçilen oyuncaklar çocukların yeteneklerini destekler nitelikte olmalıdır.

Her çocuk farklıdır ve zaman geçirdiği oyuncak türleri de zevklerine göre farklılık göstermektedir. Oyuncaklar kız çocukları ve erkek çocuklar için olmak üzere 2’ye ayrılabilir. Kız çocukları ve erkek çocukları farklı oyuncaklar ile oyuncak çeşitleri ile oyun oynamak isterler. Erkek oyuncaklarını incelemek gerekirse, farklı oyuncak çeşitleri ile karşılaşmış oluruz. Erkek çocuklarının en çok vakit geçirmek istediği oyuncak modelleri; taşıtlar, aksiyon oyuncakları, macera kahramanları figürleri, rol yapma oyuncaklar vb. şeklinde olabilir.

Erkek çocuklarınız için alabileceğiniz farklı oyuncak modellerini www.welcomebaby.com.tr adresinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu erkek oyuncaklar çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda erkek oyuncak çeşitleri sayesinde çocuklar arkadaşlarıyla keyifli bir şekilde zaman geçirerek sosyal becerilerini olumlu yönde geliştirmiş olacaktır. Çocuklarınıza oyuncak almadan önce bazı detaylara dikkat etmek gerekmektedir, Bunlardan ilki oyuncakların çocukları nasıl etkileyeceğidir. Bazı erkek oyuncak modelleri çocukların olumsuz alışkanlıklar edinmesine neden olabilir. Bu nedenle erkek oyuncak almadan önce özenli olmak gerekmektedir.

3 Yaş Erkek Oyuncak

3 yaşına gelmiş normal bir çocuğun oyun ve oyuncak algıları gelişmiş olur. Bu nedenle 3 yaş çocuğa seçilecek oyuncak çeşitlerinde dikkatli olmak gerekmektedir. Seçilen oyuncaklar çocukların gelişim alanlarını destekler nitelikte olmalıdır, çocuklar oyuncaklar ile eğlenirken aynı zamanda öğrenmelidir. Çünkü çocukların en çok öğrenmeye açık olduğu vakitler oyuncaklarıyla oyun oynadığı zamanlardır.

3 yaş erkek oyuncak çeşitlerine bakacak olursak, Bunlar; lego oyuncakları olabilir. Lego oyuncak çeşitleri çocukların bilişsel gelişimlerini aktif hale getirir. Lego ile oynayan çocuklar yeni şekiller, figürler elde etmeye çalışırken dikkatini oyuncak parçalarına verir, odaklanır. Aynı zamanda küçük parçaları birleştirmeye çalışan çocukların küçük kas gelişimleri aktif halde olacağından lego oyuncakları doğru bir 3 yaş erkek oyuncak seçimi olur. Çocukların bilişsel gelişimlerini, küçük kas gelişimlerini en iyi şekilde kullanabileceği Lego oyuncak modellerini Lego markasında bulabilirsiniz.

3 yaş çocukları için el becerisi çok önemli bir konudur. Çocuklar tutma, itme, çekme, sıkma gibi alanlarda oyuncaklar ile desteklenmelidir. El becerisi 3 yaştan itibaren desteklenen çocuklar ileriki yaşlarında da ellerini doğru şekilde kullanmaya başlar. Bunların en iyi örneği oyun hamurlarıdır. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış yumuşacık ve renkli oyun hamurları 3 yaş erkek oyuncak için alabileceğiniz en iyi oyuncak seçeneği olabilir. 3 yaş erkek çocuk için alabileceğiniz bir diğer oyuncak türü de Puzzle oyunları olabilir. Çocukların düşünmesini, hayal etmesini, dikkat gelişimini destekleyen puzzle oyunları ile oynamak hem çok eğlenceli hem de çok eğitici olacaktır. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış puzzle oyunlarını çok fazla seçenek ile Art Puzzle markasında bulabilirsiniz.

Erkek Oyuncak Araba

Erkek çocuklar arabalarla oyun oynayıp vakit geçirmeyi çok severler. Erkek oyuncak araba sayesinde çocukların hayal güçleri gelişir. Arkadaşları ile oyun oynamayı seven çocuklar oyuncaklarını paylaşarak paylaşma duygusunu öğrenir. Aynı zamanda erkek oyuncak arabalar ile oyun oynayan çocukların sosyal gelişimleri olumlu yönde gelişecektir. Araba oyuncakları erkek çocukların favori oyuncak modelleridir. Erkek oyuncak araba modellerini farklı renk ve model seçenekleriyle Welcome Baby’de Dolu, Jurassic World, Dickie, Nerf, Hot Wheels ve daha birçok markada kolayla bulabilirsiniz. Her çocuğunuzun memnuniyetini düşünen Welcome Baby sizleri de memnun edecektir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum