WBJET
2.115,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.655,00 TL KDV Dahil
2.950,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.249,00 TL KDV Dahil
2.390,00 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
2.249,00 TL KDV Dahil
2.390,00 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
3.790,15 TL KDV Dahil
4.459,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Ev Tipi Ana Kucakları

Bebek sahibi aileler bebek bakımı konusunda kendilerine yardımcı, pratik ürünler tercih etmektedirler. Bu ürünlerden birisi de ev tipi ana kucakları dır. Ev tipi ana kucakları annelere büyük kolaylıklar sağlıyor. Ev tipi ana kucakları bebekleri rahatlatmaya yönelik alternatiflerle üretiliyor. Dik pozisyonda ve yatar pozisyonda kullanıla bilir olmalı ürünleri çok amaçlı yapıyor. Görsel özellikleriyle bebeklerin dikkatini çekerek ağlamadan durmasını sağlıyor. Ev tipi ana kucakları sallanma özelliğiyle bebeğin uyumasına da yardımcı oluyor. Özellikle kolik bebeklerde ev tipi ana kucakları çok rahatlatıcı oluyor. Gaz sancısı olan bebekleri hafif sallamak rahatlatır. Bebeği ayakta sallamak kafayı çok salladığı için önerilen bir yöntem değil. Fakat ev tipi ana kucakları sallanma sırasında kafanın sağa sola sallanmasını önler. Bu yüzden ev tipi ana kucağı çeşitleri tercih edilmektedir. Ev tipi ana kucağı nın yanı sıra portbebe ve kanguru sling modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı Çeşitleri

Ev tipi ana kucağı çeşitleri oldukça geniştir. Çok fonksiyonlu ana kucaklarında titreşim özelliği, motor gelişimini desteklemesi, güvenlik özellikleri ürünü kullanışlı kılıyor. Titreşimi sayesinde bebek rahatlayarak daha çabuk uykuya geçiyor. Özellikle kolik bebeklerde bu titreşim özelliği çok tercih ediliyor. Üzerinde motor gelişimini destekleyen oyuncaklar olması, bebeğin hem duyusal hem görsel gelişimine katkı sağlıyor. Sallanan sandalye, mama sandalyesi ve beşiğe dönüşebilen model de birden fazla şekilde kullanıla bilmesi sebebiyle tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ev tipi ana kucağı çeşitleri arasından yapacağınız seçimlerinde ürünlerde güvenliğe, kaliteye ve kullanışlı olup olmamasına dikkat edilmelidir. Ürünlerde kullanılan malzemelerde kimyasal, zararlı boya ve küçük kopabilen parçalar bulunmamalıdır. Bebekler ana kucağı kullandıkları aylarda oral dönemde oldukları için her şeyi ağızlarına almaktadır. Bu sebeple kullandığınız üründe kimyasal ve ağır metaller içeren malzemelerden olmamasına dikkat etmelisiniz. Kopabilen küçük parçalarda bebeklerde boğul a riskine karşı önerilmiyor. Ana kucağı ürünleri kalite standartlarına uygun üretilmiştir, sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Ev tipi ana kucakları nda seçtiğiniz modele göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ev tipi ana kucakları nı üreten bazı markalar Babybjörn, Bondigo , Bright Starts, Chicco, Tahterevalli gibi markalardır. Bu ürünlerde görselliğin yanında kalite de ön planda yer almaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyata Welcome Baby’den satın alabilirsiniz. Ürünler kaliteli malzemeden üretilmiştir ve her bütçeye uygun ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum