WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 ... 6 >
Fisher Price İlk Yaş Oyuncakları

Fisher Price İlk Yaş Oyuncakları ve Bebek Gereçleri

1930 yılında Herman Fisher, Irving Price ve Helen Schelle farklı türde bir oyuncak şirketi yaratmak için yeteneklerini birleştirdiler. İlginç doğaları ve sihirli sürprizleriyle ilk yarattıkları oyuncaklar kısa sürede çok rağbet gördü ve ebeveynlerin en çok tercih ettiği marka haline geldi. Dünyanın önde gelen bebek araç gereçleri ve okul öncesi oyuncakları üreticisi olan Fisher Price 145 ülkede iş yaparak ve 37'den fazla dilde oyuncak üreterek dünya çapında büyümeye devam ediyor.

Okul öncesi dönemde eğitici ve öğretici olması açısından ebeveynlerin en çok tercih ettiği bebek gereçleri ve Fisher Price oyuncak modelleri ile minik bebeklerinizin hem bilişsel gelişimleri desteklenmiş olacak hem de motor becerileri artacak.

Fisher Price Oyuncakları ile Çocuklarınız için Eğitici Aktiviteler

Her yaş grubunun kendi büyüme hızına ve kapasitesine uygun olarak üretilmiş ve detaylandırılmış Fisher Price 4 in 1 ilkyaş oyuncak seçenekleri, çocuklarının gereksinimlerine karşılık vermek isteyen ebeveynlerin ihtiyacı olabilecek her ürünü sizler için sizlerden önce düşünüp tasarlamıştır. Fisher price oyun halısı ve özel olarak tasarlanmış fisher price aktivite masasının birçok çeşidi minik çocuklara eğlenceyi ve konforu sunmaktadır. 

Bebeğinizin doğumundan itibaren ona eşlik edecek 6 aylık bebek oyuncakları Fisher Price dönenceler, diş çıkarma döneminde kullanabileceği diş kaşıyıcılar, okul öncesi döneminde ve sonrasında da kullanabileceği aktivite masaları ile birlikte çocuğunuzun her dönemine uygun bir oyuncak bulabileceksiniz. Fisher Price bebek oyuncakları ve özel olarak tasarlanmış fisher price eğitici köpekçik eğitici ve öğretici nitelikte olmasının yanı sıra tasarımları da çok sevimli ve çocuklarınızın sıkılmadan uzun süre vakit geçirmesini sağlayacak şekilde tasarlandı. Minik afacanlar keyifle vakit geçirirken ebeveynlerin endişelenmesine imkan vermeden, çocukların sağlığına zarar vermeyecek kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretilmiştir.

Bilişsel gelişime olan desteği ve eğitici nitelikleri ile en çok tercih edilen modeller arasında olan Fisher Price eğitici oyuncaklar ve ilkyaş oyuncakları ile siz de çocuklarınıza ihtiyacı olan temel becerileri kazandırmış olacaksınız.

Fisher Price müzikli oyuncak, fisher price ilk bilgisayarım eğitici oyuncak, mama sandalyesi, fisher price diş kaşıyıcı, yürüteç, salıncak, aktivite masası, sallanan sandalye, dönence, eğitici tuvalet, müzik aleti gibi ürünlerin tamamına 7/24 sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Fisher Price Welcome Baby web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve güncel kampanyalarımızdan faydalanabilmek için bizi takip edin.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum