WBJET
Fisher Price İlk Yaş Oyuncakları

Fisher Price İlk Yaş Oyuncakları ve Bebek Gereçleri

1930 yılında Herman Fisher, Irving Price ve Helen Schelle farklı türde bir oyuncak şirketi yaratmak için yeteneklerini birleştirdiler. İlginç doğaları ve sihirli sürprizleriyle ilk yarattıkları oyuncaklar kısa sürede çok rağbet gördü ve ebeveynlerin en çok tercih ettiği marka haline geldi. Dünyanın önde gelen bebek araç gereçleri ve okul öncesi oyuncakları üreticisi olan Fisher Price 145 ülkede iş yaparak ve 37'den fazla dilde oyuncak üreterek dünya çapında büyümeye devam ediyor.

Okul öncesi dönemde eğitici ve öğretici olması açısından ebeveynlerin en çok tercih ettiği bebek gereçleri ve oyuncak modelleri ile Fisher Price minik bebeklerinizin hem bilişsel gelişimlerini destekleyen hem de motor becerilerini artıran oyuncaklar tasarlayan bir markadır.

Fisher Price Oyun Halısı ve Fisher Price Oyuncakları ile Çocuklarınız için Eğitici Aktiviteler

Her yaş grubunun kendi büyüme hızına ve kapasitesine uygun olarak üretilmiş ve detaylandırılmış ilk yaş oyuncakları seçenekleri, çocuklarının ihtiyaçlarına karşılık vermek isteyen ebeveynlerin ihtiyacı olabilecek her ürünü sizler için sizlerden önce düşünüp tasarlamıştır.

Bebeğinizin doğumundan itibaren ona eşlik edecek dönenceler, diş çıkarma döneminde kullanabileceği diş kaşıyıcılar, okul öncesi döneminde ve sonrasında da kullanabileceği aktivite masaları ile birlikte çocuğunuzun her dönemine uygun bir Fisher Price oyuncak bulabileceksiniz. Üstelik oyuncakların eğitici ve öğretici nitelikte olmasının yanı sıra tasarımları da çok sevimli ve çocuklarınızın sıkılmadan uzun süre vakit geçirmesini sağlayacak şekilde tasarlandı. Minik afacanlar keyifle vakit geçirirken ebeveynlerin endişelenmesine imkan vermeden, çocukların sağlığına zarar vermeyecek kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretilmiştir.

Bilişsel gelişime olan desteği ve eğitici nitelikleri ile en çok tercih edilen modeller arasında olan Fisher Price aktivite masası ve ilk yaş oyuncakları ile siz de çocuklarınıza ihtiyacı olan temel becerileri kazandırmış olacaksınız.

Fisher Price markalı eğitici oyuncak, mama sandalyesi, dişlik, yürüteç, salıncak, aktivite masası, sallanan sandalye, dönence, eğitici tuvalet, müzik aleti gibi ürünlerin tamamına 7/24 sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Fisher Price Welcome Baby web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve güncel kampanyalarımızdan faydalanabilmek için bizi takip edin.

1 2 3 ... 8 >
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum