wbjet
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Direksiyonu

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Direksiyonu (MATTEL-DPM92)

Fiyat : 219,99 TL(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Direksiyonu Özellikleri

 

Ürünün üzerinde tasarlanmış kontak anahtarını açık konumuna getirdiğinizde arabanın çalışma efektini duyacaksınız. Bu ses bebeğinizi keyiflendirecek artık yola çıkmaya hazır direksiyonu sağa ve sola çevirerek ürünün üst kısmında bulunan köpekçiğin arabasını hareket ettirerek melodiler eşliğinde eğlenmeye başlar. Dikiz aynası sayesinde kendisini görerek keyiflenir. Vites kolunu aşağı ve yukarı hareket ettirebilir.

Direksiyonumuz yaşa göre gelişim teknolojisiyle üretilmiş ve üç ayrı seviyede çalışmaktadır. Bu seviyeler bebeğinizin ay gelişimine göre ilerliyor;
1. seviyede 6 ay ve üzeri
2. seviye 12 ay ve üzeri
3. seviye ise 18ay ve üzeri bebekler için tasarlanmıştır.

1. seviye bebeğinizin ilk sözcükler ve sesler, korna, korna sesi, açık ve kapalı konumu, aşağı ve yukarı konumunu keşfetmesini öğretir. Üzerinde bulunan mini radyosu sayesinde alfabeyi, şekilleri, renkleri ve sayıları sayar. Melodilerde ve ses efektlerinde ürün üzerindeki kırmızı sol, yeşil sağ lambları yanarak bebeğinizin dikkat kordinasyonunu sağlamasına etken olur.
2.seviye teşvik etme özelliğine sahip, bebeğinizi arabanın parçalarını bulmaya, renkleri tanımaya ve ingilizce kelimeler öğrenmeye teşvik eder. Talimatları dinleyerek arabanın bölümlerini bulan bebeğinize arabanın bölümlerinin adlarını öğretir ve bebeğinizi ödüllendirir. Örneğin kornaya bastığınızda rengini size söyler ve arkasından bebeğinize radyo nerede sorusunu sorar.
3.seviyede ise bebeğiniz köpekçikle birlikte arabayı sürüyormuş gibi hissettiren cümleler, şarkılar ve ses efekleri sayeinde taklit etme özelliğini ön plana çıkarır.
Bu üründe yaşa göre gelişim teknolojisi kullanılmış. Bebeğinizin ay gelişimine göre hazırlanmış üç ayrı mod sayesinde bebeğinizin gelişiminde bulunduğu modu seçerek o ay grubuna uygun şarkılar, cümleleri ve sesleri size sunar. Haydi yolculuk başlasın eğlence diyarına..

Yaş
6-36 Ay
TrendyolCinsiyet
Unisex
TrendyolRenk
Renkli
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum