1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Fisher Price Hayvanat Bahçesi Arkadaşları Çıngıraklar (MATTEL-FWF49)

Fiyat : 29,99 TL(KDV Dahil)

Fisher Price Hayvanat Bahçesi Arkadaşları Çıngıraklar, Bebeğiniz bu sevimli Fisher Price Hayvanat Bahçesi Dişlikler ile eğlenceli dakikalar geçirecekler!

Adet

Artır Azalt

Fisher Price Hayvanat Bahçesi Arkadaşları Çıngıraklar Özellikleri

 

Bebekler sevimli hayvanlar çıngırağın hem yumuşak yerlerini dişleyebilecek, hem de kolay tutumu sayesinde çıngırak olarak kullanabilecekler!

Serinin; maymun, zürafa ve panda olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Dişlik özelliği sayesinde bebeğinizin diş çıkarma döneminde diş etine masaj yaparak rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Yumuşak yerleri sayesinde bebeğinizin damağını sakinleştirmektedir.

Bebek arabasına veya pusete ayarlanabilir halkası sayesinde kolaylıkla takılabilmektedir. Böylece bebeğinizin sevimli oyuncağı onunla her yerde birlikte!

Bebeklerin; el-göz koordinasyonlarını, ince motor becerilerini, canlı renkleri ve farklı dokularıyla duyu gelişimlerine, odaklanma ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olan 0-3 yaş arası çıngıraklı dişliklerdir.

Kutu ölçüsü: 14 x 18 x 4 cm.

Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, ‘Sipariş Notu’ kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdir de stoğumuz da olan ürün gönderilecektir. Gelen modeli yine de değiştirmek isterseniz, değiştirme için gidiş-geliş kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.