Fisher Price Mini Çiftlik Kitap (MATTEL-M4060)

Fisher Price Mini Çiftlik Kitap, Kolay taşınabilen, çiftlik hayvanları temalı yumuşak kitap, bebeğinizin ilk yıllarında alması gereken tüm bilgileri öğrenme fırsatıdır.

Fisher Price Mini Çiftlik Kitap

Fisher Price Mini Çiftlik Kitap, Kolay taşınabilen, çiftlik hayvanları temalı yumuşak kitap, bebeğinizin ilk yıllarında alması gereken tüm bilgileri öğrenme fırsatıdır.

 

 

  • Kolay taşınabilen, çiftlik hayvanları temalı yumuşak kitap, bebeğinizin ilk yıllarında alması gereken tüm bilgileri öğrenme fırsatıdır.
  • Bu kitabın her sayfasında bebeğinizi bir sürpriz bekler.
  • Arkadaş canlısı, çıngıraklı inekle bebeğiniz çok eğlenecek! Her biri parlak renkli ve farklı dokulardan oluşan sayfaları çevirdiğinizde kitabın içinde sürpriz hayvanlar saklambaç oynamak için bebeğinizi bekliyor olacak.
  • Bu kitap bebeğinize hayvanları öğretebilmek için harika bir fırsat sunar.

Ebatları:
En: 16,5 cm
Boy: 23,0 cm
Derinlik : 5,0 cm

Yaş Aralığı : 0+ ay

Bir zamanlar (1930'da) Herm Fisher adında bir adam, bu dünyanın daha iyi oyuncaklar hakkettiğini düşünüyordu. O, "hayal gücünü harekete geçiren, yeni, şaşırtıcı ve eğlenceli şeyler yapan" oyuncaklar tasarlamak gerektiğini düşünüyordu.
Bu yüzden Irving Price ve Helen Schelle ile güçlerini birleştirdi. (Helen'in ismi logoya girmedi. Bizi affet, Helen.) Tasarladıkları ilk oyuncak serisinin adı “16 hopefuls” oldu. Bu seride iki sevimli ördek vardı.Bu andan itibaren, Fisher-Price bu ilk ürün serisinin orijinal görünümünü hep korudu. Bu süreçte, anne-bebek ürünlerini piyasaya sürmeye başladık. Bu ürünler, bebek bakımıyla ilgili birçok önemli ve zor şeyi kolaylaştıran, hatta eğlenceli hale getiren ürünler. Bu ürünlerle yeni ebeveynlerin ve bebeklerin hayatına konfor, güven ve kolaylık getirmeye çalışıyoruz.Fisher-Price markası için bu müthiş macerayı mümkün kılan şeyleri, yani Fisher, Price ve Schelle'i gülümsetecek şeyleri koruyoruz. Bu yüzden amacımız genç ailelerin yaşamlarını zenginleştirmeyi sürdürmek. Anne veya babaların yenidoğan bebeklerini sakinleştirip uyutmasına yardımcı olmak. Bebeklerin gelişimlerindeki bir sonraki aşamaya geçmeleri için onları cesaretlendirmek. Çocukların oyun oynamanın sihrini keşfetmelerini sağlamak. Okul öncesi dönemindeki bir çocuğun hayal gücüyle yeni dünyalar yaratmasını ve günlük hayatı keşfetmesini sağlamak.Yeni nesillerin keyifle büyümesini sağlamak.
  • Yaş
    • 0+ Ay