Fisher Price Sevimli Gezegen Mini Dönence (MATTEL-R9681)

Fisher Price Sevimli Gezegen Mini Dönence, hem rahatlıkla taşınabilir,hem de bebek arabasına kolaylıkla monte edilebilir.

Fisher Price Sevimli Gezegen Mini Dönence

Fisher Price Mini Dönence Sevimli Gezegen

 

Bu mini dönence hem rahatlıkla taşınabilir hemde bebek arabasına kolaylıkla monte edilebilir.
Bir birinden bağımsız olarak dönebilen 2 Kolu üzerinde4 adet asılı karakter ve yumuşak kurdeleler mevcuttur
Orta kısmında İse arkadaş canlısı bir aslancık ,bebek oyuncağa el attıkça çan sesleri çıkarır.

Yaş Aralığı : 0-24 Ay

Ürün Boyutu

En: 25,5 cm
Boy: 20,5 cm
Derinlik : 6,0 cm


Bir zamanlar (1930'da) Herm Fisher adında bir adam, bu dünyanın daha iyi oyuncaklar hakkettiğini düşünüyordu. O, "hayal gücünü harekete geçiren, yeni, şaşırtıcı ve eğlenceli şeyler yapan" oyuncaklar tasarlamak gerektiğini düşünüyordu.
Bu yüzden Irving Price ve Helen Schelle ile güçlerini birleştirdi. (Helen'in ismi logoya girmedi. Bizi affet, Helen.) Tasarladıkları ilk oyuncak serisinin adı “16 hopefuls” oldu. Bu seride iki sevimli ördek vardı.Bu andan itibaren, Fisher-Price bu ilk ürün serisinin orijinal görünümünü hep korudu. Bu süreçte, anne-bebek ürünlerini piyasaya sürmeye başladık. Bu ürünler, bebek bakımıyla ilgili birçok önemli ve zor şeyi kolaylaştıran, hatta eğlenceli hale getiren ürünler. Bu ürünlerle yeni ebeveynlerin ve bebeklerin hayatına konfor, güven ve kolaylık getirmeye çalışıyoruz.Fisher-Price markası için bu müthiş macerayı mümkün kılan şeyleri, yani Fisher, Price ve Schelle'i gülümsetecek şeyleri koruyoruz. Bu yüzden amacımız genç ailelerin yaşamlarını zenginleştirmeyi sürdürmek. Anne veya babaların yenidoğan bebeklerini sakinleştirip uyutmasına yardımcı olmak. Bebeklerin gelişimlerindeki bir sonraki aşamaya geçmeleri için onları cesaretlendirmek. Çocukların oyun oynamanın sihrini keşfetmelerini sağlamak. Okul öncesi dönemindeki bir çocuğun hayal gücüyle yeni dünyalar yaratmasını ve günlük hayatı keşfetmesini sağlamak.Yeni nesillerin keyifle büyümesini sağlamak.