wbjet
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Friendly Organic Mobilya Temizleyici ve Parlatıcı 650 Ml
Friendly Organic Mobilya Temizleyici ve Parlatıcı 650 Ml

Friendly Organic Mobilya Temizleyici ve Parlatıcı 650 Ml (FR0188)

Fiyat : 45,50 TL(KDV Dahil)

Friendly OrganicMobilya Temizleyici ve Parlatıcısı, özel olarak geliştirilmiş formülünde bulunan doğal zeytinyağı ve portakal yağı ile mobilyalarınızı korur, temizler ve bakım yapar.

Adet

Artır Azalt

Friendly Organic Mobilya Temizleyici ve Parlatıcı 650 ml


Friendly OrganicMobilya Temizleyici ve Parlatıcısı, özel olarak geliştirilmiş formülünde bulunan doğal zeytinyağı ve portakal yağı ile mobilyalarınızı korur, temizler ve bakım yapar.

 • Doğal bitkilerden üretilmiştir
 • Doğal zeytinyağı ve portakal yağı içerir
 • Yenilenebilir hammaddelerden üretilmiştir
 • Ekolojiktir
 • Petrokimyasal, fosfat, GDO’lar, klor ve amonyak içermez
 • Doğada çözünür
 • Zararlı ve sert duman içermez
 • 1,4- Dioksan içermezFriendly Organic Mobilya Temizleyici ve Parlatıcısı, özel olarak geliştirilmiş formülünde bulunan doğal zeytinyağı ve portakal yağı ile mobilyalarınızı korur, temizler ve bakım yapar.
Formülünde bulunan doğal temizleyici arındırıcılar kir ve lekeleri nazikçe çıkartır.
Çevre Dostu:

 • Sürdürülebilir ve yenilenebilir bitkilerden üretilmiştir.
 • Doğada çözünür.
 • Ürünün şişe ve kapağı geri dönüştürülebilir özelliktedir.

Friendly Organic Ürün Hakkında Bilmek İstedikleriniz..

Friendly Organic®, deneyimli bir ekip tarafından, çoğu temizlik ve kozmetik üründe bulunan zararlı kimyasallardan aileleri korumaya yardımcı olma misyonuyla kuruldu. Friendly Organic® markasının doğuşu böyle oldu. İlk zamanlar heyecan verici ve biraz da zorlayıcı olmasına rağmen; aileleri ve gezegenimizi koruyacak daha sağlıklı, daha güvenli ve hesaplı ürünler üretmek için büyük bir sorumluluk hissettik.Bazı temizlik ve kozmetik ürünlerin sahip olduğu toksik risklerin farkındaydık ve insanların çoğunun bu ürünlerde bulunan bazı kimyasalların alerji, astım ve hatta kanser ile ilişkilendirildiğinin farkında olmadıklarını da biliyorduk. Her aileyi bu zarardan korumak istedik ve bunda haklıydık!Ekip olarak çok çalıştık ve bebeklerin, çocukların hatta evcil hayvanlarınızın temas edebileceği tüm yüzeyler için sağlıklı ve çevre dostu alternatif temizlik ürünleri geliştirdik.Bir adım daha atarak, ailelerin gönül rahatlığı ve güvenle kullanabilecekleri cilt bakım ürünleri geliştirdik.Biz, ailelerin çocuklarını yetiştirebilecekleri, daha sağlıklı ve daha yeşil çevreler oluşturmalarına yardım etme tutkusuyla çalışıyoruz. Çünkü biz, tüm çocukların ve gelecek nesillerin daha iyi bir dünya hakettiklerine inanıyoruz.Bizim için aile her şeydir! Ailelerin daha mutlu ve daha sağlıklı olduklarını görmek bizim sevinç kaynağımız.Bu amaçla geliştirilen ürünlerimiz, her yaşta çocuğun ve yetişkinin bulunduğu tüm evlerde kullanılması için özel olarak tasarlanmış ideal ürünlerdir.
TrendyolCinsiyet
Unisex
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum