1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Funnababy Pretty 2li Muslin Battaniye 90x90 cm
Funnababy Pretty - 2'li Muslin Battaniye - 90x90 cm
Funnababy Pretty - 2'li Muslin Battaniye - 90x90 cm

Funnababy Pretty 2li Muslin Battaniye 90x90 cm (FUNNABABY-9518)

Marka : Funna Baby
Fiyat : 76,50 TL(KDV Dahil)

Funnababy Pretty 2li Muslin Battaniye 90x90 cm,Muslin battaniyelerle bebeğinizi anne karnındaki gibi korunaklı ve sıcak bir şekilde sarabilirsiniz .

Adet

Artır Azalt

Funnababy Pretty 2li Muslin Battaniye 90x90 cm Özellikleri

Paket İçeriği :

2 Adet 90*90 cm Muslin Battaniye %100 pamukludur.

Üzeri baskı desenlidir.

Neden Müslin ?

Doğal ve nefes alan bir kumaştır : Bebeğinizi sardığınızda bebeğinizin sıcaklığını ve vücut hareketlerini hapseden diğer kumaşlar yerine, muslin çok yumuşak ve nefes alan bir kumaştır. Havanın hareket etmesine imkan sağlar, böylece temiz hava battaniyeden içeri girer ve bebeğinizi rahat ettirir ve sakinleştirir.

Bebeğinizi rahatça sararsınız : Muslin battaniyelerle bebeğinizi anne karnındaki gibi korunaklı ve sıcak bir şekilde sarabilirsiniz .Muslin battaniyeler cildi tahriş etmez ve yıkadıkça yumuşar. · Bebeklerin rahat uyumasını sağlar: Herkes uykunun bebekler için ne kadar önemli olduğunu bilir. Ama uyku sırasında rahat edemeyen bebek huzursuz olur. Hafif, pek de ağır olmayan ve nefes alabilen bir kumaş ile sarılıp uyuyan bebeğiniz elbette çok daha rahat uyuyacaktır.

Emzirmeye yardımcı olur : Hafif olma özelliği sayesinde, bebeğinizi bu kumaşın altında rahatlıkla emzirebilirsiniz. Bebeğiniz emerken rahatsız olmadan göğsünüzün sıcaklığını hissedecektir. Siz de üzerinizdeki battaniyenin ağırlığından rahatsız olmadan bebeğinizi rahatça tutabilir ve emzirebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum