WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 >
Globber İle Kaliteli ve Tasarım Harikası Scooterların Tadını Çıkarın!

Globber ile Kaliteli ve Tasarım Harikası Scooterların Tadını Çıkarın!

Globber, hayatınızı kolaylaştıran yenilikçi, çocuk ve yetişkin scooterları üretiyor. Güvenilir, şık ve yenilikçi tasarımı ve benzersiz işlevselliği ile göz dolduran Globber scooter, çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olacak! Tasarım ödüllü, kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen Globber Scooter şimdi Welcome Baby'de!

Globber yaşadığı şehrin kalabalığından ya da trafiğinden sıyrılıp hızlı bir ulaşım isteyen ya da sadece eğlenceli vakit geçirip aktivitelere dahil olmak isteyen yetişkinler ve çocuklar için scooterlar üretiyor.

Çocukların güvenli şekilde fiziksel bir aktiviteye başlaması için, bisiklet ve scooterlar en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Kask ve dizlik gibi koruyucu setleri sayesinde ebeveynlerin güvenle çocuklarını destekleyecekleri scooter ve bisikletler Globber kalitesi ile sizler için üretildi.

 

Globber Scooter ve Globber Denge Bisikleti ile Spor Daha Eğlenceli!

Yenilikçi, tasarım ödüllü, dayanıklı malzemelerden üretilen ve hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlayan Globber ışıklı scooterlar sayesinde gündelik aktivitelerinizi sıkıcı ve boğucu trafiğe maruz kalmadan yapabileceksiniz. İsterseniz sadece eğlence amacıyla ve çocuğunuza eşlik etmek için kullanabileceğiniz scooterlar, ışıklı scooter modelleri ve unicorn, köpek, dinozor figürlü aksesuarları ile çocuklara scooterları kişiselleştirme imkanı veriyor ve scooterları havalı hale getiriyor. Çocukların motor becerilerini geliştirmek ve kas gelişimlerini sağlamak için tasarlanmış globber scooter evo comfort, denge bisikletleri, globber go up deluxe modelleri ebeveynlerin en çok tercih ettiği bisiklet modelleri arasındadır.

Scooter’ınız ile seyahat edebilmenizi kolaylaştıracak olan katlanan modeller, koruyucu set ve kaskları; korna, kilit ve ışık setleri ile yolculuğunuzu güvenli bir hale getiriyor. Globber kask ile yapılan gezintiler, görünmez kazalara karşı çocuklarınızı ve sizi koruyor, gelecek hasarı en aza indirmeye çalışıyor.

Globber bisikletlerinin en çok tercih edilen modeli Globber scooter 4 in 1, tek başına bisiklet veya scooter sürebilecek kadar motor becerileri gelişmemiş olan çocukların da kullanabileceği, ebeveynlerin kontrolünü sağlayacağı itme çubuklu bisiklet ve denge bisikletleri ile miniklerin becerilerini geliştirmeye yardımcı oluyor. Bu sayede endişeli aileler çocuklarının fiziksel aktivitelerine yardımcı olarak bisiklet sürme keyfine varmalarını sağlayacaklardır. Aynı zamanda globber oturaklı scooter ve özel olarak tasarlanmış globber scooter evo comfort ışıklı miniklerin çok hoşuna gidecektir. 

Çocuklarınızı sportif faaliyetlere alıştırabileceğiniz, beraber aktivite yaparken güvenle vakit geçirebileceğiniz; ebeveynlerin günlük aktivitelerini daha hızlı bir şekilde ve eğlenceli bir hale getirerek yapabileceği, Globber markasına ait en kaliteli scooter, denge bisikleti ve tüm aksesuar ürünlerini incelemek için Welcome Baby web sitesinizi ziyaret edin.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum