WBJET
Welcome Baby Hakkımızda 1

 

Hakkımızda

Welcome Baby, Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun üyesidir. 70 yıldır toptan ve perakende sektöründe olan Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, bu alandaki tecrübesini, Welcome Baby markası ile Anne & Bebek sektörüne aktarmıştır. 2014 yılının Mayıs ayında kurulan Welcome Baby, bu kısa zamanda fiziki mağazaları, E-Ticaret sitesi ve pazaryeri mağazaları ile Anne & Bebek ürünleri sektörüne adım atmıştır.  Sürekli gelişmekte olan Welcome Baby, ilk fiziki mağazasını Mart 2015 tarihinde açmıştır. 

 

 

Welcome Baby Hakkımızda 2

 

 

Siz Bebeğinize, Biz Size Yeteriz.

Welcome Baby, annenin ve bebeğin doğum öncesinden başlayıp 7 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir mağazalar zinciri ve e-ticaret sitesidir. Welcome Baby, 0-7 yaş arası çocuklara uygun araç gereç, oyuncak, giyim, bakım, mobilya, beslenme ve güvenlik ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Kendi yarattığımız Javaju, Kiddy`s Teepee ve Mummy's Baby markaları ile yurt içinde ve yurt dışında faaliyet göstermekteyiz.  Ayrıca bblüv ve Silver Cap gibi dünya ünlü anne bebek markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Dünya çapında 100’lerce markanın 1.000’lerce ürünü Welcome Baby’de satışa sunulmaktadır. Markalarla yapılan pazarlama aktiviteleri ile saatlik, günlük, haftalık ve yıllık kampanyalar yapılmaktadır. Welcome Baby anlaşmalı bankalarla, müşterilerine ödemelerde büyük imkanlar sağlamaktadır. Mağazalarımızda bulunan ürünler bebekler için en iyi kalitede üretilmiş markalara aittir.

 

Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin bulunduğu mağazamız, satış sonrası süreçte de memnuniyete önem verir. Kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan Welcome Baby, kargo ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir. Yüzlerce ünlü markanın binlerce ürünü stoklarımızda mevcuttur. İnternet sitemizden yılın her günü 7/24 gönül rahatlığı ile sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. ‘’Hızlı Kargo’’ hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Welcome Baby bebek mağazalarımız, sahip olması gereken tüm kriterlerde faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. Tüm personelimize satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir.

 

 

Welcome Baby Hakkımızda 3

 

 

Hedeflerimiz

  • Uzun vadeli sevgi ve güven oluşturabilmek.
  • Mağazacılık ve E-Ticaret kanallarında kendimizi sürekli yenilemek ve dünya trendlerine ayak uydurmak.
  • ‘’En iyi hizmet, en iyi kalite, en uygun fiyat’’ parolası ile faaliyet göstermek.
  • Çocuklarınızın büyümelerinde pay sahibi olmanın verdiği gururu uzun yıllar taşımak.

 

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum