1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Hipp 2 Organik Combiotic Devam Sütü 350 gr (HIPP-TR2473)

Marka : Hipp

Hipp 2 Organic Combiotic Devam Sütü,Tamamen organik süt kullanılarak üretilmiştir. Organik içerikli olduğundan %100 GDO' suzdur.

Hipp 2 Organik Combiotic Devam Sütü 350 gr

Hipp 2 Organic Combiotic Devam Sütü,Tamamen organik süt kullanılarak üretilmiştir. Organik içerikli olduğundan %100 GDO' suzdur.

 

 

  • Gluten içermez.
  • İlave şeker içermez.
  • Ayrıca farklı lezzetlerle tanışmış olan bebeğin gelişen damak tadı düşünülerek geliştirilmiş olan uygun bir tat profiline sahiptir.
  • Kolay sindirildiğinden, bebekte hazımsızlık veya gaz problemlerine sebep olmaz.


Menşei ülke: Almanya
Raf ömrü: 15 ay

Hitap ettiği Yaş Aralığı:6. aydan itibaren


Probiyotikler,
Mide ve bağırsak kanallarından geçişleri sırasında canlı kalabilen ve burada çoğalan, bağırsak mukozasına tutunarak florada dengeyi sağlayan mide ve bağırsak sistemlerinin düzenli çalışmasına yardımcı olan faydalı mikroorganizmalardır. Bunun yanında klinik olarak ispatlanmış antimikrobiyal, antiinflamatuvar etkileri de bulunmaktadır. Çocuklarda başlıca ishal, atopik dermatit, nekrotizan enterokolit, inflamatuvar bağırsak hastalıkları ve kolik önleme tedavisinde kullanılmaktadır.
Prebiyotikler, Mide ve bağırsaklarda mikroorganizmaların kompozisyon ve/veya aktivitesini olumlu yönde etkileyerek, bireyin sağlığı üzerine olumlu etkileri olan besin bileşenleri olarak ifade edilir. Bir prebiyotik, diyet lifi olarak kabul edilebilir, ancak her lif bir prebiyotik özelliği taşımaz. Örneğin selüloz ve pektin gibi liflerin prebiyotik özelliği yoktur.
Prebiyotikler genellikle fruktoz ve galaktoz polimerleri şeklindedir. En sık kullanılan prebiyotikler galaktooligosakkaritlerdir (GOS). Bu prebiyotik liflerin bebeğin sağlığı üzerine olumlu etkileri bulunmaktadır: Kısa zincirli yağ asitlerini üretir, laktik asit bakterilerinin çoğalmasını ve/veya aktivitesini destekler, gaita özelliklerini düzenler ve minerallerin biyoyararlılığını artırırlar.


HİPP COMBIOTIC® Probiyotik ve Prebiyotik ilavelidir.
HİPP ORGANİK COMBIOTIC® ’deki probiyotik kaynağı, anne sütünden doğal olarak izole edilen laktik asit bakteri grubundan Lactobacillus fermentum türleridir. Bu bakterilerin olumlu yönde aktivitelerini destekleyen HİPP Organik Combiotic® prebiyotikleri de yine sütten doğal olarak izole edilen galaktooligosakkaritlerdir (GOS).

HİPP, ORGANİK COMBIOTIC® PRE ve 1 Bebek Sütleri, ORGANİK COMBIOTIC® 2 ve 3 Devam Sütleri ile, anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda, bebek ve küçük çocukların bağışıklık ve sindirim sisteminin en önemli destekçilerindendir.