WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 ... 6 >
Hot Wheels ile Eğlenceye Hazır mısınız?

Hot Wheels ile Eğlenceye Hazır Mısınız?

Yaratıcılığınızı serbest bırakın. Sınırsız yarış eğlencesi için Hot Wheels pist oyun seti ve hot wheels yarış pisti parkur modellerini sahnenin nesneleriyle karıştırarak herhangi bir oyun ortamında şaşırtıcı ve benzersiz parkurları oluşturun. Ortamdaki herhangi bir nesne parkurunuzun bir parçası olabilir ve yarışınızda aktif rol oynayabilir. Kreasyonlarınızı dünyayla paylaşın veya sizin gibi diğer çılgın oyuncular tarafından yapılan parçaların keyfini çıkarın.

Orijinal Hot Wheels Amerikalı mucit, iş insanı ve Mattel’in kurucu ortağı Elliot Handler tarafından yapılmıştır. Handler, oğlu Kenneth’i Matchbox arabalarıyla oynarken keşfetti ve Matchbox ile rekabet etmek için bir oyuncak alanı oluşturmaya karar verdi. Firmanın kurucu ortaklarından ve o yıllarda önemli biri olan Elliot Handler, popüler İngiliz Matchbox markasını geride bırakacak bir araba kalıbı tasarladı. Hot Wheels genellikle küçük ölçekli üretim arabaları olan arabalara kıyasla çok daha modern ve ilgi çekici duruyordu. Mühendis Jack Ryan’ın yardımıyla ilk Hot Wheels arabaları üretilmeye başlandı.

Günümüzde birçok otomobil üreticisi, arabalarının küçük ölçekli modellerini yapmak için Hot Wheels ile anlaşmalı olup, orijinal tasarım planları ve detaylarının kullanımına izin verir.

Hot Wheels Araba Modelleri ve Yarış Pistleri

Mattel'in en sevilen oyuncak markalarından Hot Wheels, çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirebilmesi için Welcome Baby'de. Hot Wheels oyuncakları ve arabaları başlangıçta çocuklar ve genç yetişkinler için tasarlanmış olsa da, artık sınırlı sayıda modellerin kullanıma sunulduğu yetişkin koleksiyoncular arasında popüler hale gelmiştir. Hot Wheels Monster Truck modelleri ve hot wheels fast and furious ile eğlenceyi ve hızı katlayabilecek olan genç ya da yetişkin herkes Hot Wheels garaj veya Hot Wheels araba kutusu sayesinde koleksiyonunu istediği gibi saklayabilecek!

Otomobillere ek olarak Mattel, ayrı satılan bir yarış pisti seti üretti. Yıllar boyunca güncellenecek olsa da, orijinal Hot Wheels parkuru, arabaların yol boyunca ilerlemesini sağlayan, pille çalışan dönen tekerleklere sahip, arabaları yola doğru fırlatan bir makine ile dikdörtgen veya dairesel bir yarış pisti oluşturmak için birleştirilmiş bir dizi parlak renkli turuncu yol parçalarından oluşuyordu. Buradaki önemli bir özellik, Hot Wheels metal araba ve tekli araba modellerinin diğer oyuncak arabalara kıyasla çok daha az sürtünme yaratan, geniş paletli, sert plastik lastikler kullanmasıydı. Hot Wheels tekli arabaları yüksek hızlarda kolayca ilerleyecek şekilde tasarlanmıştı. İlk üretildikleri dönemde onları öne çıkartan en büyük yeniliklerinden biri de buydu.

Hot Wheels yeni oyuncakları sayesinde ateşli yarışmalara ve kıyasıya geçen rekabetlere ortak olmak için taşıt figürlerini, araba setlerini, yarış pistlerini Welcome Baby web sitesinde inceleyin.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum