WBJET
450,49 TL KDV Dahil
529,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
390,99 TL KDV Dahil
459,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
535,42 TL KDV Dahil
629,90 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
292,43 TL KDV Dahil
389,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 9 >

İlk Yaş Oyuncakları

İlk yaş bebek oyuncakları bebeklerin doğumdan sonra edindikleri ilk oyuncak çeşitleri olarak bilinmektedir. Bu nedenle seçilen oyuncaklar bebekleriniz için çok önemli olacaktır. Bebeklerin ilk ayları fiziksel ve bilişsel açıdan desteklenmesi açısından çok önemlidir bu nedenle bebeklerinizin oynayacağı ilk oyuncaklar özenle seçilmelidir, her detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebeğinizi yeterli derecede uyaran oyuncaklar ileriki dönemlerde de gelişimlerinin olumlu yönde ilerlemesini sağlayacaktır. Bebekler oyunlar ve oyuncaklar ile vakit geçirdiği anlarda öğrenmeye çok açık olurlar, bu nedenle oyuncaklardan iyi bir şekilde etkilenmeleri bebekler için çok faydalı olacaktır.

İlk yaş oyuncakları almadan önce dikkat etmeniz gereken birçok detay bulunmaktadır. Bunlara temel olarak bakacak olursak ilki bebeklerinizi eğitecek düzeyde oyuncaklar olmasıdır. Bebekler doğumdan sonra ilk ayları fiziksel ve bilişsel açıdan destekleyecek oyuncaklar ile vakit geçirmeleri çok önemli olacaktır. Diğer bir dikkat edilmesi gereken özellik ise; bebeğinize zarar vermeyecek yapıda tasarlanmış olmasıdır. Bebekler ilk aylarında ellerini kontrollü bir şekilde kullanamayacağı için sert yapıda bir oyuncak ile oynarsa kendine zarar vermesi mümkündür. Bu nedenle yumuşak, kumaş oyuncakların seçilmesi önemlidir. Aynı zamanda seçilen oyuncakta toz tutacak kadar tüy detayları bulunmamalıdır. Bu özellik de alerjik yapıda bebekler için önemli bir detay olacaktır.

Bebeğinize alacağınız ilk oyuncaklar bebeklerinizin görsel gelişimlerini, küçük kas gelişimlerini, dikkat gelişimlerini aktif olarak kullanabileceği oyuncak çeşitleri olmalıdır. Bebeğiniz için alacağınız birçok çeşitteilk yaş oyuncaklarıwww.welcomebaby.com.tr adresinde kolayca bulabilirsiniz. Bebeğinizi ilk aylarından faydalı olacak oyuncaklar almak çok doğru olacaktır.

3 Ay Bebek Oyuncakları

3 aylık bebekler birçok gelişim alanını aktif olarak kullanabilecek aylardaki bebeklerdir. 3 aylık bebeğiniz artık dokunmak, kurcalamak, çekmek gibi el kası gerektirecek hareketleri yerine getirebilir durumda olur. Bu nedenle bebeğinize alacağınız oyuncaklar da aynı şekilde destekler nitelikte olmalıdır. 3 ay bebek oyuncakları çeşitlerine bakacak olursak, bunlar; çıngıraklar, puset oyuncakları, müzikli kitaplar, sesli kitaplar, müzik oyuncakları, müzik kutuları, zihin kartları, ses çıkarabilen oyuncaklar, aktivite topları vb. olabilir.

3 ay bebek oyuncakları bebeklerinizin dikkat gelişimlerini aktif olarak kullanabileceği oyuncaklardır. Rahatça tutup hissedebilecekleri oyuncaklar çocukların küçük ve büyük kas gelişimlerini aktif olarak kullanmasını sağlar, bu da ileriki dönemlerde bebekleriniz için çok faydalı olacaktır. Eğitici ve farklı desenlerdeki hafıza kartları bebeklerinizin çok dikkatini çekecek ve eğlenmelerini sağlayacaktır.

1 Yaş Bebek Oyuncakları

1 yaşındaki bebeğinize alacağınız eğitici ve aynı zamanda eğlenceli oyuncaklar ile bebeklerinizin oyunlarını faydalı hale getirebilirsiniz. Bebeklerin kalıcı öğrenme için en aktif oldukları yaş 1 yaştır. Bu dönemdeki bebekler sorgular, soru sorar, meraklıdır ve öğrendiklerini kolay kolay unutmazlar bu nedenle 1 yaş bebek oyuncakları çok önemli bir konudur. Çünkü çocuklar en çok oyun oynarken bir şeyler öğrenirler ve tüm algıları açık durumdadır.

1 yaş bebek oyuncakları ile bebeklerinizin gelişim alanlarını desteklemek çok önemlidir. Bunun en kolay yolu da oyuncaklar olacaktır. 1 yaş bebek oyuncakları başlıca; sesli oyuncaklar, yapbozlar, tuzlu oyuncaklar, hafıza kartları, kelime kartları olabilir.

Bebekler için oyuncaklar çok önemlidir. Bebeklerinizin gelişim alanlarını en iyi şekilde desteklemek isterseniz mutlaka eğitici oyuncakları bebeklerinize almanız gerekmektedir. Bebeklerin en kolay şekilde öğreneceği aynı zamanda keyifli vakit geçireceği oyuncaklar ilkyaş oyuncaklarıdır. Bebekleriniz için en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncakları bulmak için Welcome Baby adresini ziyaret edebilirsiniz. Welcome Baby’ de bulunan Fisher Price, Let’s Be Child, Skip Hop,Manhattan Toy,Btoys ve Lamazze markaları çocuklarınız için en uygun oyuncakları tasarlamıştır.Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum