WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 >
Inglesina

Inglesina

Inglesina, firmanın 1960'larda çıkardığı ilk bebek arabası modelinde İngiliz kraliyet ailesinde kullanılan bir bebek arabasından esinlenmesi sonucu Inglesina ismi üretilen bebek arabasına verilmiştir. Mükemmel bebek arabasını anlatan bir isim olan Inglesina çok kullanışlı bir bebek arabası modelidir. Üç ayrı kullanım sunan bu bebek arabası modeli bebeğin doğumundan üç yaşına kadar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bebek arabasının üst kısmı çıkarak puset olarak kullanılabilmektedir. Bebek biraz büyüdüğünde oturma koltuğuna dönüşebilmektedir. Hem bebeğinizi yatırabilir hem oturtabilir hem de puseti çıkartıp gittiğiniz yere taşıyabilirsiniz. En güzel Inglesina oto koltuğu modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Inglesina mama sandalyesi tasarımı ile yalnızca bebek arabası değil diğer alanlarda da rakiplerinin öncüsü olduğunu ortaya koyuyor. En güzel renk seçenekleri ile müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz Inglesina ürünleri yıllarca severek kullanabileceğiniz modeller olacak.

Inglesina Modelleri

Inglesina bebek arabası modellerinin en kullanışlı yönü üst kısmının tekerleklerinden yüksekte oluşu ve çift yönlü kullanılabilmesidir. Bebeğinizi arabasında taşırken istediğinizde size istediğinizde sokağa bakabilecek şekilde 360 derece dönebilme özelliği vardır. Bebeğinizle birlikte gideceğiniz yere vardığınızda tek elle bile kolay sökülebilen üst kısmını tekerlekten ayırarak bebeğinizi puseti ile birlikte istediğiniz yere götürebilirsiniz. Hatta gittiğiniz yerde yatak olarak kullanabilirsiniz. Bebeğinizi gezdirmek için Inglesina trilogy bebek arabası ile yolculuğa çıktığınızda ister oturtabilir ister yatırabilirsiniz. Inglesina trilogy travel sistem ile bebeğiniz arabada uyuduğunda rahat bir yatak konumuna getirebilirsiniz. En modern en kullanışlı ve kaliteli Inglesina bebek arabası modellerini sitemizde inceleyerek seçebilirsiniz.

Inglesina Fiyatları

Inglesina bebek arabasının orijinal olması gerekir ki aradığınız özellikleri size sunabilsin. Tekerleklerinin, pusetinin ve kumaşının sağlam ve kullanışlı olması gerekir. Inglesina bebek arabalarının tekerlekleri büyük ve puset yüksekte olduğundan emniyet tedbirlerinin tam olarak alınmış olmasına dikkat etmelisiniz. Inglesina bebek arabasında kullanılan kumaşın bebeğe zarar vermeyecek, terletmeyecek, alerji yapmayacak en uygun kumaş ile üretilmiş olması önemlidir. Söküp takma işleminin pratik ve kolay yapılabiliyor olması gerekir. Tüm bu özelliklere sahip orijinal Inglesina bebek arabaları sitemizde en uygun fiyatlar ile beğeninize sunulmuştur. İnternet sayfamızı inceleyerek size en uygun bebek arabasını seçebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum