KARİYER 


Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun bir üyesi olan Welcome Baby’de din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı kesinlikle yapılmamaktadır. İş’te Eşitlik ilkesini benimseyen Welcome Baby, iş hayatında fırsat eşitliğini desteklemektedir. 

Kurum kültürümüzü destekleyen ve hizmet kalitemizi arttıracağını düşündüğümüz adaylar ile yol arkadaşı olmayı hedeflemekteyiz. Çalışan adaylarımızın dünya trendlerini takip eden, ekip çalışmasına ve iletişime açık, analitik düşünebilen, insiyatif alarak karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsemekteyiz. Yönetici pozisyonuna başvuran adaylarımızda ise liderlik, stratejik düşünebilme ve yönetici niteliklere öncelik vermekteyiz. 

Welcome Baby bünyesinde ihtiyaç duyulan pozisyonlarda yetkinlik bazlı mülakatlar ve mesleki yeterlilik testleri yapmaktayız. Ardından ilgili pozisyona uygun görülen adaylarla işe alım süreçlerini başlatmaktayız. 

Tüm çalışanlarımıza satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir. 

CV’nizi kariyer@welcomebaby.com.tr mail adresimize iletebilirsiniz. Pozisyon açılması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. Kariyer.net üzerindeki güncel iş ilanlarımız için tıklayınız.