WBJET
220,92 TL KDV Dahil
259,90 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 11 >

Kız Bebek Oyuncakları

Oyuncaklar çocukların ilgi alanlarına göre değişiklik gösteren çok geniş bir konu olarak bilinmektedir. Her çocuğun ilgi alanları, hoşlandığı şeyler, hayalleri doğal olarak farklılık göstermektedir. Bu nedenle her çocuk farklı oyuncaklar ile zaman geçirmek ister. Oyuncaklar genel olarak çocuklarınız hayal güçlerini desteklemeli, eğlenceli vakitler geçirmesini sağlamalıdır. Kız çocukları ve erkek çocukların ilgi duyduğu oyuncak çeşitleri aynı olabileceği gibi farklılık da gösterebilir. Bu nedenle bu farklılıklar göz önüne alınarak çocuklar için oyuncak seçilmelidir.

Kız bebek oyuncakları daha çok kız çocukların severek oynayacağı oyuncak çeşitleri olarak bilinmektedir. Her kız çocuk aynı oyuncakları sevmeyeceği için erkek çocuklarının oynayacağı birçok kız bebek oyuncakları bulunmaktadır. Bunlar; en çok bilinen kız imitasyon oyuncakları olabilir. Kız imitasyon oyuncakları kız çocuklarının en çok tercih ettiği oyuncak çeşididir ve kız imitasyon oyuncaklarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar evcilik oyunlarını daha eğlenceli hale getirecek doktor setleri, mutfak setleri, güzellik setleri, yemek malzemeleri, oyuncak bebekler vb. şeklinde olabilir. Çocuklar yaşlarının farklı dönemlerinde çevresindeki insanları taklit etmeye, çevresindeki yetişkin insanların yaptıklarını yapmaya başlarlar ve kız imitasyon oyuncakları da bu dönemdeki çocukların severek oynayacağı oyuncak çeşitleridir. Örneğin mutfak seti oyuncakları çocukların favori oyuncakları olabilir, gerçekmiş gibi tasarlanan mutfak seti oyuncakları çocukların hayal güçlerini geliştirecektir.

Çocuklar artık yetişkinlerin yanında imitasyon oyuncakları sayesinde kendilerini onların yerine koyabilecek ve mutlu şekilde oyunlar oynayacak. Her kız çocuğunun severek oynayacağı birçok kız bebek oyuncakları çeşitleri bulunmaktadır. www.welcomebaby.com.tr adresinde çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak birçok çeşitte kız bebek oyuncakları bulunmaktadır. Kız bebek oyuncakları çocukların hayal gücünün gelişmesini sağlarken aynı zamanda kas gelişimlerinin de olumlu yönde etkilenmesini sağlayacaktır.

Kız Çocuk Oyuncak Özellikleri

Oyuncaklar çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlayan gereçler olarak bilinmektedir. Fakat çocuklarınıza oyuncak almadan önce çocuğunuzu olumsuz yönde etkilememesine çok dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü çocuklar oyunlar ile öğrendiklerini kolay şekilde unutmazlar ve olumsuz yönde etkilenmeleri mümkündür. Düşünülmeden ve araştırılmadan alınan oyuncaklar çocukların olumsuz yönde etkilenmesini neden olacağı için çocukların kullanımı için uygun olmaz.

Bu nedenle kız çocuk oyuncak almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunmaktadır. Bunlardan ilki kullanım amacı ile çocuğunuza olumsuz alışkanlıklar edinmesine neden olacak oyuncaklardır. Oyuncakların özellikleri çocukların gelişim alanlarını olumlu yönde etkileyecek oyuncak çeşitleri olmalıdır. Çocuklar oyuncakları ile oyun oynarken ellerini, parmaklarını aktif olarak kullanmalıdır. Bu durum çocukların büyük ve küçük kas gelişimlerinin olumlu yönden etkilenmesini sağlayacaktır. Kız imitasyon oyuncaklarından mutfak setleri, kuaför setleri vb. setler çocukların arkadaşları ile oyun oynayabileceği oyuncak modelleridir. Bu durum çocukların sosyal gelişimlerini aktif olarak kullanmalarını sağlayacaktır. Sosyal gelişim ile birlikte çocuklar paylaşmayı ve empati yapmayı öğreneceklerdir. Çocuklarınız için en doğru şekilde tasarlanmış oyuncakları Ceren kırtasiye,Smoby, Our Generation, Dolu ve Btoys markalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Artık çocuklarınız için tasarlanmış en doğru kız çocuk oyuncakları satın almak çok kolay ve avantajlı olacak.

Oyuncak Kız Bebekler

Kız çocuklarının severek oynadığı ve hiç sıkılmadığı diğer bir oyuncak türü oyuncak bebeklerdir. Oyuncak bebekler gerçek bebek gibi tasarlanmış, kıyafetleri olan ve farklı özellikleri bulunan oyuncaklardır. Çocukların evcilik oyunlarına ortak olacak oyuncak kız bebekler ile vakit geçirmek ayrı eğlenceli olacaktır. Oyuncak kız bebeklerin bakımını üstlenmiş çocuklar sorumluluk duygusu kazanır, kendilerini bir bireymiş gibi hissederler. Kız çocuklarınız için en doğru oyuncakları Welcome Baby’de uygun en fiyata ve en yüksek kalite ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum