1 2 3 ... 11 >

Kız Çocuk ve Bebek Oyuncakları

Bebeğiniz hareketlenmeye başladığı aylara geldiğinde onu kontrol etmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Her geçen gün enerjisi de artan bebeğinizin hareketi kısıtlamak ya da sabit kalmasını istemek bebeğinizin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimi için doğru değildir. Hareketlerini özgürce yapabilmesi için ona güvenli bir alan oluşturmalısınız. Bebeğinize güvenli oyun ve eğlence alanını sağladıktan sonra kız bebek ve çocuk oyuncakları ürünü ile tüm gününü renklendirebilirsiniz. Ve özellikle kız bebeklerin çok sevdiği kız oyuncaklar ile çok eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin hem oyun oynayarak gelişimini destekler hem de rahatça güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Bazıkız oyuncakları modellerinde ise bebek oyuncakları ve bebek ev seti ve araçlarının da bulunmasıyla bebeğinizin gelişimini sağlayabilir, günlük hayatını oyunlarıyla yaşamıyla bağdaştırmasını sağlayabilir ve bu ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Çocuğun oyuncak bebeklerle tek başına ya da arkadaşlarıyla oynarken edindiği beceriler, gelecekteki diğer sosyal etkileşimlerinde kullanacakları becerilerin bir provası gibidir. Elde edilen bulgular, çocukların kendi başlarına oynadıkları “sembolik” oyunun sosyal faydaları olduğu fikrini destekleyen beyin düzeyinde kanıtları sağlayan ilk bulgulardır. Söz konusu sosyal faydalar şunları içerir: Bir kişinin neden belirli bir şekilde davrandığını anlayabilmek, ihtiyaçlarını tahmin etmek ve bu bilgileri kendi eylemlerimizi planlamak için kullanmak, daha fazla işbirliği yapmak ve işbirliğine daha yatkın olmak gibi faydalar sağlamaktadır.

Kız Bebek Oyuncakları

Kız bebek oyuncakları çocuklara oyun sırasında eğlenceli bir ortam sağlayan denizkızı, evcil hayvanlar, bebek setleri, bebek evi gibi aksesuar ürünlerindedir. Kız çocuklar evcilik oynamayı çok severler. Çocukların keyif almaları için birbirinden çeşit ve renkli kız oyuncağı üretilmiştir.

Ailelerin genellikle düşündükleri bir diğer soru da kız bebek oyuncakları gerçekten gerekli midir? Aslında bu soruya farklı bir açıdan bakmak gerekir. Kız bebek oyunları; duyguları fark etmek, iç görü kazanmak, sosyal ipuçlarını okumayı öğrenmek, ötekini anlamak, sosyal uyum, esneklik, dayanıklılık, regülasyon becerilerini ve elbette akademik başarılarını geliştirmelerine fayda sağlamaktadır. Kız oyuncakları aynı zamanda bebeklerin duygusal ve bilişsel gelişimini sağladığı ve kaliteli eğlenceye geçişin sağlamasında önemli rol oynadığı da uzmanlar tarafından belirtilir. Model bebek oyuncakları da inceleyebilirsiniz.

Kızlar İçin Oyuncak

Uzmanlar bir başka konuya da değinerek bebeklerin roll play ile günlük hayattaki korkusunu yenmesinin yanı sıra oyuncaklarla eğlenirken motor kuvvetlerini geliştirdiğini, kaslarını kullanmayı öğrendiğini ve zeka gelişimini destekleyici algılama yetisinin ilerlediğini belirtmektedirler. Et bebek kız oyuncakları çok tercih edilmektedir.

Günümüzde her ailenin erişebileceği, birbirinden farklı, çok sayıdakız oyuncakları modelleri mevcuttur. Klasikleşen bebek setleri ürününden yakın zamanda çok talep görmeye başlayan lol bebekler ürününe kadar birçok seçenek vardır. Dilerse aileler bu oyuncakları kız bebek setinde veya bebek oyun evinde saklayabilirler. Bebeklerin ve oyuncaklarının hijyen koşullarında saklanıp her oyun esnasında tekrar kullanılmaya hazır olmasının önemi bebeklerin oyun oynarken oyuncakları ağızlarına götürebilmeleri, suya konulduğunda üzerinde her şeyin suya geçebilmesi gibi nedenlerden dolayıdır.

Kız oyuncakları fiyatları ise ürünlerin değişikliğinden dolayı farklılık gösterir. Ancak her bütçeye uygun birçok kız oyuncaklarını bulmak mümkündür. Kız Oyuncakları modelleri ve her yaş grubuna uygun oyuncak çeşitleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Welcome Baby’de. Baby Alive, Barbie, Cave Club, Cry Babies, Enchantimals, Lol ve Our Generation gibi markalarının kız oyuncakları çeşitlerini bebeğiniz için güvenle kullanabilir, tüm bu markaların ürünlerine ve daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum