WBJET
1

Kolonya Çeşitleri

Anne bebek hijyen ürünleri günümüzde her alanda çokça kullanılmaktadır. Kendiniz için ve çocuğunuz için seçeceğiniz hijyen ürünleri doğru ve kullanıma uygun olmalıdır. Çocuklarda kullanılan hijyen ürünlerinin içeriği çocuklara zarar vermeyecek şekilde olmalıdır. Bu nedenle hijyen ürününü satın almadan önce içeriğini incelemek gereklidir.

Hijyen ürünlerinin çokça çeşitleri bulunur, bunlar; Kolonya çeşitleri, dezenfektanlar, el yüz temizleme jelleri olabilir. Kolonya ve kolonya çeşitleri içeriğine, kokusuna fayda sağladığı alana göre değişebilir.

Dezenfektan Jel

Dezenfektan jel , hijyen ürünlerinin başında gelen önemli bir üründür. Günlük yaşamda da sık sık kullanılan dezenfektan jelini kullanmadan önce içeriğine bakmak gerekir. Çocuklarda kullanılan dezenfektan jeller içeriği konusunda daha hassas olunması gerekir. Çocuğunuza zarar verecek dezenfektanlar kullanılmamalıdır. Bebeklerin ve çocukların ciltleri yetişkinlere göre daha hassas olabileceği için dezenfektan jelini kullanmadan önce dikkatli olunmalı aşırıya kaçırılmamalıdır.

Dezenfektan Sprey

Dezenfektan ürünleri kullanım şekline göre sprey ve jel olarak ikiye ayrılır. Hijyen ürünü olan dezenfektan spreyler sıvı şekildedir ve kullanılacak yere püskürtülerek sıkılır. Dezenfektan spreyleri kullanmadan önce içeriğine bakmak gerekir. Dezenfektan ürünlerinin çoğunda alkol bulunduğu için kullanılmaması gereken bölgelere sıkılmamalıdır.

Çocukların ciltleri yetişkinlere nazaran daha hassas olduğu için dezenfektan ürünlerini kullanmadan önce dikkatli olmak gerekir, mutlaka kullanması gerekiyorsa çok fazla kullanılmamalı ve göze temas etmemelidir, göze temas olduğunda bol suyla temizlenmelidir.

Kolonya ve Dezenfektan

Kolonya ve dezenfektan günlük hayatta hijyen ürünü olarak çok sık kullanılır. Bu ürünler çok sık kullanıldığı için kullanım şekline ve yerine göre değişkenlik gösterebilir. Ürünleri kullanmadan önce içeriği incelenmelidir, çocuğunuza veya size zarar verecek maddeler bulunduğunda kullanılmamalıdır. Kolonya ve dezenfektan mikropları %90 öldürdüğü için temizlik ürünü olarak kullanılabilir. Dışarıda, kapalı ortamda veya isteğinize bağlı olarak başka ortamlarda kullanabilirsiniz. Kolonya ve dezenfektanın çocuklar için kullanabileceğiniz içerikli ve eğlenceli seçimleri bulunur.

Welcome Baby ’de hassas bebeğinizin cildi için üretilmiş anne bebek hijyen ürünleri, kolonya ve dezenfektan ürünlerini kaliteli ve en uygun fiyata bulabilirsiniz. Anne bebek kolonya dezenfektan ürünlerini size en iyi şekilde farklı boyutlarda ve farklı içeriklerle Jack N’Jill, Eyüp Sabri Tuncer, WTR Handdes markaları sunmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum