WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1
Anneler ve Bebekleri İçin En İyisini İsteyen Lansinoh Welcome Baby'de!

Anneler ve Bebekleri İçin En İyisini İsteyen Lansinoh Welcome Baby'de!

Lansinoh biberon, göğüs ucu kremi, göğüs ucu çıkarıcı, göğüs pedi, sıcak soğuk göğüs terapi pedi süt saklama poşeti, elektrikli ve manuel göğüs pompası gibi anne ve bebek ürünleri sunmaktadır. Lansinoh firması son 30 yılını sadece emzirmeye yönelik yenilikçi ürün yelpazesini geliştirmeye adamıştır. Lansinoh otomatik süt pompası ve Lansinoh tekli elektrikli pompa popüler ürünlerindendir. Lansinoh alkol içermeyen lanolin anlamına gelmektedir. Lansinoh ürünleri annelerin daha uzun süreler emzirmelerine yardımcı olmaktadır. Lansinoh göğüs ucu kremi;  Nemli dokuda yara iyileşme ilkesine göre etki göstermektedir. Buna göre deri kurumamakta ve hücrelerin hareketini engelleyen bir kabuk oluşmamaktadır.

Lansinoh elektrikli göğüs pompası, geliştirilen sağım performansı ile annelerin daha rahat süt sağabilmesi için yeniden tasarlanmıştır. Lansinoh elektrikli süt pompası annelerin emzirme döneminde daha kolay bir şekilde süt sağıp saklamalarına yardımcı olur. Bu sayede ister Lansinoh süt sağma makinesi ile ister Lansinoh manuel süt pompası ile süt sağma işlemini gerçekleştirin, Lansinoh süt saklama poşeti sayesinde sağdığınız sütleri saklayabilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Anne sütü elektrikli pompa ile sağılır ve saklama poşetlerinde istediğiniz yere götürebilirsiniz veya dolapta saklayabilirsiniz.

Lansinoh biberon ucu yenidoğan bebeklerin konforunu düşünen annelerin favorilerine eklediği bir üründür. Tasarımları ve kaliteli malzemeleri sayesinde Lansinoh biberon ucu ve Lansinoh cam biberon yenidoğan bebekleriniz için tercih edebileceğiniz harika bir beslenme aracı olacaktır. Lansinoh göğüs pedi, manuel ve elektrikli pompalar, annelerin hayatını kolaylaştıracak ürün seçeneklerine Welcome Baby'den ulaşabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum