WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Küçük Çifçi Mavi Koyun/Kaz - Kaşık
Küçük Çifçi Mavi Koyun/Kaz - Kaşık
Küçük Çifçi Mavi Koyun/Kaz - Kaşık

Lassig Küçük Çifçi Mavi Koyun/Kaz - Kaşık (LASSIG-1310067841)

Fiyat : 109,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4042183420165

Adet

Artır Azalt

Lassig Küçük Çifçi Mavi Koyun/Kaz - Kaşık Özellikleri

 

Karşınızda, ismini Almanca'da "gündelik" anlamına gelen LASSIG var. Çevreyi seven, doğanın ve insanların korunmasına destek veren bir marka olan Lassig için sürdürülebilirlik stratejik bir slogan değil, bir tutumdur. Lassig sadece gündelik, güzel ve işlevsel değil, aynı zamanda eğlenceli ve hayatı kolaylaştıran ürünler geliştiriyor. 

En keyiflisi ise güvenliği sürekli denetlenen ve akredite test enstitüleri tarafından sağlanan, geri dönüştürülmüş, işlenmemiş ve dolayısıyla çevre dostu malzemelerle daha fazla üretim yapmak için çok çalışıyor. Son yıllarda sayısız ürün ödülü, tasarım, kalite ve sürdürülebilirlikte çok keyifli adımlar atmaya devam ediyor.

Hey ho, hadi hemen yiyelim ve büyüyelim: Doğadan pek çok sevimli unsur içeren kaşık seti, LASSIG'in Tiny Farmer koleksiyonunun mavi serili bir parçası.

Neşeli motifli kaşıklar, miniklerinizi kendi başlarına yemeye teşvik eder ve Tiny Farmer koleksiyonundan sofra setindeki diğer öğeleri mükemmel bir şekilde tamamlar. 

Sofra takımındaki tüm ürünler sadece BPA içermez ve çok hafif olmakla kalmaz, aynı zamanda bulaşık makinesinde ve mikrodalgada da kullanılabilir.

Polipropilen ve selüloz karışımından yapılır ve bu nedenle üretimlerinde geleneksel polipropilenden daha sürdürülebilir ve kaynak tasarrufu sağlar.

6 ay ve üzeri çocuklar için uygun.

Sette 4 adet kaşık bulunmaktadır.

Uzunluk:    13,5 cm
Genişlik:    2,8 cm
Yükseklik:   1,4 cm
 

Ürün İçeriği: Polipropilen ve selüloz

 

Çocuğunuzun güvenliği ve sağlığı için;

Bu ürün yalnızca yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır.

Bu ürün her kullanımdan önce incelenmeli ve kullanımını güvensiz kılacak herhangi bir hasar veya zayıf noktaya karşı ilk işarette atılmalıdır.

Çocuğu beslemeden önce her zaman yiyeceğin sıcaklığını kontrol edin.

Cinsiyet
Erkek
TrendyolRenk
Mavi
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum