WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 ... 8 >
Lego Oyuncakları

Lego Oyuncakları İle Kendi Dünyanı Yarat!

Çocuklar için oyunlar ve oyuncak çeşitleri çok önemli bir konu olarak bilinmektedir. Çocukların gelişim alanlarını en iyi destekleme yöntemi oyunlar ve oyuncaklar olacaktır. Çocuklar oynadığı oyunlar ve oyuncaklar sayesinde yeni deneyimler öğrenir, gelişim alanlarını aktif şekilde kullanır, bu nedenle çocuklar için seçilen oyuncaklar çok önemli bir konudur. Lego markasının parçadan bütüne gitme mantığıyla özenle hazırladığı Lego oyuncakları ve 80’i aşan kariyer tecrübesiyle sizleri ve çocuklarınızı en iyi derecede memnun edecektir. Sayısız insana hitap edebilen Lego markası, çocukların ilk yaşlarından çocukluk dönemine ve hatta ergenlikten yetişkinliğe kadar Lego meraklılarına eğlenceli vakitler sunmaktadır. Birbirinden farklı modelde Lego parçalarını takıp çıkararak yeni tasarımlar üreten çocukların el kasları gelişecek, zihinsel gelişimleri aktif olarak kullanılacaktır aynı zamanda başarı hissini tadan çocuklar Lego setleri ile keyifli vakitler geçireceklerdir. Lego markasının gözdelerinden lego star wars özel tasarımları tüm Star Wars hayranlarını sevindirecektir. lego marvel super hero yapı blokları da bunlardan birisidir. 

Lego City ve Lego Technic Oyun Setleri

Dünyaca ünlü Lego markasının yüksek kalite ile tasarladığı Lego parçalarını istediğiniz zaman bozarak tekrar yeni figürler üretebilirsiniz. İsterseniz Lego Classic Yaratıcı Parçalar sayesinde çocuklarınızla birlikte dev bir kule tasarlayın isterseniz arkadaşlarınızı toplayın ve Lego Friends Lunapark Treni ile gözlerinizi alamayacağınız Lunaparkı tasarlayın. Lego City ve Lego Technic gibi trend oyuncak modellerine göz gezdirebilirsiniz. Lego arabaları ile klasik araba sevenleri; Lego Marvel serisi ile süper kahraman sevenleri mutlu edebilirsiniz! Her şey Lego parçaları ile sizin elinizde! Lego ile hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz her şeyi keyifli vakitler geçirerek tasarlayabilirsiniz. Lego duplo itfaiye merkezi ve lego city yarış arabası yetişkinlerin ve çocukların gözdesi haline gelmiştir. Ayrıca Lego markasının çeşit çeşit tasarladığı Lego yapı blok oyuncakları çocuklarınıza ve arkadaşlarınıza alabileceğiniz şık bir hediye seçeneğidir. Farklı boyutlar ve şekillere sahip Lego Creator 3 in 1 setleri ile ile istedikleri her şeyi tasarlayabilen çocuklar oyun oynamaya doyamayacaktır. Lego City Polis Merkezi oyun seti ile meslek öğrenerek eğlenen çocuklar, Lego Porsche ile klasik araba sergilerine bir yenisini daha ekleyebilirler. Hem eğitici hem eğlenceli bir oyuncak seçeneği olan Lego markası çocuklarınızın boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri bir seçenektir. Dünyaca ünlü Lego markasının yüksek kalite ile tasarladığı Lego oyuncakları veya Lego oyuncak serilerini satın alın ve dostlarınızla ya da arkadaşlarınızla beraber geçireceğiniz keyifli vakitlerin tadını çıkarın! Lego markası çocuklarınızın ufkunu açacak, el becerilerini geliştirecek, sosyalleşmelerini sağlayacaktır. Bebekler ve çocuklar için eğlenceli lego oyuncaklar arıyorsanız bebekler için Lego oyuncakları sizlere güzel ürünler sunacaktır. 

Birbirinden güzel ve eğitici Lego oyuncaklarını ve çeşitleri Welcome Baby'de bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü Lego markasının en sevilen Lego ürünlerine buradan ve mağazalarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lego oyun setlerinin en sevilen serileri mağazalarımızda ve online'da! Ayrıca anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum