1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Lol Bebekler Köpüren Sürpriz (GIO-LLU67000)

Marka : Lol
Fiyat : 379,99 TL(KDV Dahil)

Lol Bebekler Köpüren Sürpriz,Yeni L.O.L Sürpriz Bebekler Köpüren Sürpriz ile daha çok sürpriz ve daha çok eğlence! Sınırlı sayıda üretilen yepyeni L.O.L. Surprise Bubbly Surprise, pembe ve turuncu renklerde simli çantalar içerisinde geliyor.

Adet

Artır Azalt

 Lol Bebekler Köpüren Sürpriz Özellikleri

Yeni L.O.L Sürpriz Bebekler Köpüren Sürpriz ile daha çok sürpriz ve daha çok eğlence! Sınırlı sayıda üretilen yepyeni L.O.L. Surprise Bubbly Surprise, pembe ve turuncu renklerde simli çantalar içerisinde geliyor.

Çanta açıldığında L.O.L bebek hayranları ile buluşmak için sabırsızlanan 6 minik top ile karşılaşılıyor ve hangi toptan ne çıkacağı ise tamamen sürpriz!

Büyük heyecan minik topların tam ortasında duran kalp suya atıldığında başlıyor!

Kalbin suda erirken bıraktığı renkleri görmek adeta bir görsel şölen! Kalp içerisinde 1 Çok Özel L.O.L. Bebek, 1 çok özel Pets ve 1 Şişe mevcut. Üstelik, çok özel L.O.L. Bebek ile çok özel Pets karakterlerinin saçları ışıl ışıl görünüyor ve renk değiştiriyorlar.

Her bir L.O.L. Surprise Bubbly Surprise içerisinde; 1 Taşıma Çantası, içerisinde çok özel bir aksesuar, kıyafet ya da ayakkabı gizleyen 6 Minik Top, 3 Kinetik Kum, 1 Suda Eriyen Kalp, 1 kalp şeklinde Figür Standı, 1 Çok Özel L.O.L. Bebek ve 1 Çok Özel Pets Karakteri bulunmaktadır.

Serinin; pembe ve turuncu renkte olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır.

Ürün ölçüsü: 22 x 23,5 x 13 cm.

* Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, ‘Sipariş Notu’ kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdir de stoğumuz da olan ürün gönderilecektir. Gelen modeli yine de değiştirmek isterseniz, değiştirme için gidiş-geliş kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.