WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat

Mama Sandalyesi Oyuncak Modelleri

Bebeğiniz katı gıdaya başladığında mama sandalyesi ona yeni tatlar ve dokular ile deneme yapması için güvenli bir yer sunacaktır. Ayrıca mama sandalyeleri, yemek yedirirken yavrunuzu kontrol altına almanızı ve temizliği rahatça yapabilmenizi sağlar. Bebeğinizi mama sandalyesinde oturtmaya alıştırmak için eğlenceli ve sevimli bir yol olacaktır. Bebeğinizin sağlığını ve güvenliğini göz önünde bulundurarak üretilen Lamaze ve Bondigo gibi markalarının mama sandalyesi oyuncak modelleri, bebeğinizi yemek yerken eğlendirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Mama sandalyesi oyuncak larının alt kısımlarında vakumlu bir vantuz bulunur. Bu vantuz sayesinde oyuncaklar mama sandalyesine sabitlenir ve bebeğiniz oyuncağa dokunsa da oyuncak düşmez. Ayrıca bu oyuncaklar sandalyenin tepsisinden kaldırılabilir ve bebeğinizin elinde oynayabileceği bir oyuncak olarak da kullanılabilir. Bu sayede gittiğiniz yerlerde bebeğinizi sıkılmadan besleyebilir, ardından o oyuncağıyla oynarken huzurlu bir şekilde yemeğinizi bitirebilirsiniz.

Mama sandalyesini sadece çocuğunuza yemek yedirmek için değil, işlerinizi hallederken vakit geçirmesi için de kullanabilirsiniz. Mama sandalyesi oyuncağı sayesinde minik yavrunuzun ilgisini tatlı oyuncakları ile toplayabilirsiniz. Mama sandalyesi oyuncakları çocuğunuzun sandalyede sıkılmadan durma süresini uzatacak ve size zaman kazandırarak fayda sağlayacaktır.

Oyuncak Mama Sandalyesi

Oyun ve oyuncaklar, bebeklerin sağlıklı gelişimi için büyük bir önem taşımaktadır. Vazgeçilmez öğrenme yöntemleri arasında yer alan ürünler, bebeklerin yaratıcılığını ve hayal gücünü artırmak için ideal yardımcılar olarak öne çıkar.

Öğretici nitelikli oyuncaklar, çocukları hem mutlu eder hem de yaşam hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur. Oyuncak mama sandalyesi gibi bebek bakımına yönelik oyuncaklar, çocuğunuzun rol yapma yeteneğini öne çıkarır ve ince motor becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Çocuğunuz, bebeğine yemek yedirebileceği ve oyun oynatabileceği oyuncak mama sandalyesini kullanarak sorumluluk duygusunu öğrenir ve yaratıcılığını harekete geçirir.

Bebek Mama Sandalyesi Oyuncakları

Farklı özelliklere sahip oyuncak çeşitleri, bebeğinizin sağlıklı büyüme süreci bakımından da son derece yararlı bir kombinasyon oluşturuyor. Eğitici ve öğretici puset ve mama sandalyesi oyuncakları da bebeklerin duygusal, sosyal, zihinsel ve fiziksel gelişimini pozitif yönde destekliyor.

Bebekleriniz, mama sandalyesi oyuncağıyla oynayıp fiziksel gelişimlerini destekleyen yiyecekleri yerken, oyuncağın renkli görüntüsü ile bebeğinizin renk duyusunun gelişmesi sağlanacaktır. Kolaca kavrayabileceği tutacaklı yapıya sahip bebek mama sandalyesi oyuncaklarını eline alan bebeğiniz, dokunma duyularını geliştirecek ve ince motor kaslarını çalıştıracaktır. Bazı mama sandalyesi oyuncaklarının bazı modellerinde kırılmaz aynalar vardır ve bu aynalara bakarak bebeğiniz kendisini ve yüzünü keşfedecektir. Bebek mama sandalyesi oyuncaklarının üzerindeki kuş, arı, kelebek, tavşan gibi renkli ve çocukların hayal gücünü süsleyen figürler ise bebeğinizi yemek boyunca eğlendirecektir.

İki aydan itibaren bebekler yavaş yavaş kavrama becerisiyle tanışmaya başlıyor. Bu noktada bebeğin dikkatini çekecek parlak renkli oyuncaklar ile kaslarını çalıştırmasını sağlayacak çıngıraklı oyuncak çeşitleri devreye giriyor. Çevresiyle güçlü bir iletişim içine giren bebekler, bu dönemde keşfetmeye odaklı oyuncakları daha cazip bulmaya başlıyor. Bebek mama sandalyesi oyuncakları, mama sandalyesine vantuz tabanı sayesinde sabitlenip, bebeğinizin yemek vaktini daha eğlenceli bir şekilde geçirmesini sağlar.

Altıncı ayı itibarı ile ek gıdalarla da tanışmaya başlayan bebekler, mama sandalyesinde sıkça vakit geçirmeye başlamış oluyor. Mama yemeyi eğlenceli bir ritüele dönüştüren bebek mama sandalyesi oyuncakları ile bebeğinizin beslenme saatleri çok daha keyifli bir hâl alıyor. Fisher Price, Bondigo ve Lamaze gibi kaliteli ve güvenilir markaların mama sandalyesi oyuncakları, kanserojen madde içermeyen sağlıklı yapıları ile Welcome Baby web sitesinde. Tıklayın ve keşfetmeye başlayın.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum