1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Mamajoo 3 İşlevli Dijital Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizatörü (MMJ-MMJ1738)

Marka : Mamajoo
Fiyat : 312,00 TL(KDV Dahil)

Mamajoo 3 İşlevli Dijital Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizatörü, 3ü 1 arada biberon ısıtıcı, mama ısıtıcı ve sterilizatör.

Adet

Artır Azalt

Mamajoo 3 İşlevli Dijital Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizatörü Özellikleri

 

Bu mama ısıtıcı bebeğinizin sevdiği gıdaların ısısını süt veya mama oluşuna göre uygun ısıda hazırlamanıza yardımcı olur.

Mamajoo 3 İşlevli Dijital LCD Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizörü ile anneler sağdıkları sütlerini ve bebek gıdalarını ısıtabilecekleri gibi ayrıca biberonunu da kolayca steril edebilirler. Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi ile tam otomatiktir ve işlem ile işaretler üründeki LCD ekrandan kolaylıkla izlenir.

Isıtıcının içindeki suyun ısısı su veya süt ısıtma işlemi sırasında hızla 35°Cye, mama ısıtma işlemi sırasında ise hızla 65°Cye ulaşır.

Ancak bebek gıdalarının homojen olarak ve içindeki besin değerlerini kaybetmeden ısınması için hızlı ısınmaması gerekir.

Bu nedenle su veya süt ısıtma hedef sıcaklığı olan 40°C ve mama ısıtma hedef sıcaklığı olan 70°Cye daha uzun sürede kademeli olarak ulaşır.

Isıtma işlemi bittiğinde bir alarm verir ve ısı otomatik olarak sabitlenir.

Buharlı sterilizör konumunda ise ısı 100°Cye geldiğinde sterilizasyon işlemi başlar ve LCD ekran suyun derecesini gösterir.

İşlem bittiğinde bir alarm sesi duyulur ve ürün otomatik olarak kapanır.

Beslenme ürün ve aksesuarları steril edilmeden önce mutlaka yıkanıp durulanmalıdır.

T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.