WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Mamajoo %0 Bpa Silikon Opak Emzik Tekli
Mamajoo %0 Bpa Silikon Opak Emzik Tekli
Mamajoo %0 Bpa Silikon Opak Emzik Tekli

Mamajoo %0 Bpa Silikon Opak Emzik Tekli (MMJ-MMJ2056)

Fiyat : 22,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8697767122056

Adet

Artır Azalt

Mamajoo %0 Bpa Silikon Opak Emzik Tekli Özellikleri

Mamajoo %0 Bpa Silikon Opak Emzik Tekli

Emzikler bebeklerin doğal emme içgüdülerini tatmin ettiği gibi onları sakinleştirip güven hissi verdiklerinden bebekler için yararlıdır. 

Doğumu izleyen haftalarda bebeğin en güçlü refleksi emmek olduğundan emzik sayesinde üzerindeki gerilimi atar, sakinleşir ve uykuya daha kolay dalar. 
Emzikten kaçınmak yerine, bu konuda doğru bilgi sahibi olmak ve bebeğe uygun bir şekilde emzik vermek gerekir.
Özellikle diş çıkartan bebeklerde emzik kullanılması önerilir çünkü emzik verilmeyen bebek bir süre sonra parmak emmeye veya biberonu emzik gibi kullanmaya başlayabilir. 
Parmak emmeye alışan çocuğun bundan vazgeçmesi çok uzun yıllar alıp damakta ve dişlerde sorunlar ortaya çıkarabilir, oysa çocuğu emzikten vazgeçirmek çok daha kolaydır. 
Anne ve babaların en çok dikkat etmesi gereken nokta; bebekleri gergin, sinirli ve huysuzken onu susturmak için emziği tek çare olarak görmemektir. 
Ağlayan bebeği susturmak için önce şefkatle yaklaşarak sakinleştirmeye çalışmak gerekir. 
Bebeğin emziğe bağımlı olmasını engellemek için ağzında emzikle uyumaya devam etmesine izin vermemenizi, uykuya daldıktan sonra onu uyandırmadan emziği ağzından almanızı öneririz.
 
Özellikleri: 
Tüm Mamajoo ürünlerinin üretiminde bebek sağlığı ön planda tutularak  Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünler. ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.
Ortodontik (damaklı) formda üretilen Mamajoo Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olması riskini azaltır.
Mamajoo Ortodontik Emzikleri ürün saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır ve böylece hem tüketicilerimize ekonomik ve kullanıcı dostu bir ürün daha sunmuş hem de atılan değil çevre dostu bir ambalaj çözümü bulunmuştur. Ürün ambalajında bulunan saklama kutusu da Mamajoo Ortodontik Emzikler gibi kaynatılarak veya Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamak üzere tekrar kullanılabilir. 
 
Fonksiyonları:
Mamajoo Emzikler, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.
Tüm Mamajoo ürünleri gibi Mamajoo Emzikler Bisfenol-A içermez.
Mamajoo emziklerinin silikon ucunun ortodontik (damaklı) formu bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun tasarlanmıştır.
Emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyecek, hava dolaşımını sağlayacak ve cilt tahriş riskini azaltacak şekilde tasarlanmıştır. 
Emzikte bulunan tutma güvenlik halkası gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak için tutmak ve taşımak içindir. 
Mamajoo emziklerinin ambalajında bulunan ürün saklama kutusu steril edilerek defalarca kullanılabilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamanızı sağlar.
Mamajoo Emzikler, farklı boy ve renk seçenekleriyle 0-18 ay bebeklerin gelişimine ve ağız yapısına uygun 3 ay grubunda sunulur. 
 
Paket içeriği:  
1 adet Mamajoo %0 BPA Silikon Ortodontik Opak Emzik 

Temizlenme:  

Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir.

Cinsiyet
Unisex Erkek Kadın / Kız
TrendyolRenk
Çok Renkli
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum