1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Mamajoo Anne Sütü Saklama Seti 150 ml 4 Adet (MMJ-MMJ1660)

Marka : Mamajoo
Fiyat : 45,00 TL(KDV Dahil)

Mamajoo Anne Sütü Saklama Seti 150 ml 4 Adet, Anne sütü Mamajoo Saklama Kaplarına sağılabilir Mamajoo Kapatma Halkaları takılarak buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo Biberon Emziği takılarak bebek besle

Adet

Artır Azalt

Mamajoo Anne Sütü Saklama Seti 150 ml 4 Adet Özellikleri

 

  • Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak Avrupa Birliği Standartlarına uygun ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde yüksek kaliteli hammadelerden üretilmektedir.
  • Mamajoo biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES (PoliEtherSülfon) ve PP (PoliPropilen) hammaddelerinden üretilmiştir.
  • PES ve PP malzemeler çok sıcak suya maruz kaldıklarında dahi molekülleri kolayca ayrışmayan ham maddelerdir ve bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesi içermediklerinden Türkiye, Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmalarına izin verilir.
  • Mamajoo biberonları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır.
  • Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur.
  • Mamajoo biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar.
  • Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
Ürün Avantajları: Anne sütü veya mama ısıtılmak istendiğinde, Mamajoo Saklama Kabının kapatma halkası mutlaka çıkartılmalı ve ağzının açık olunduğundan emin olunmalı.
Temizlik ve Sterilizasyon: Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir.
Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye
Paket İçeriği: 4 x Mamajoo %0 BPA PP Anne Sütü/Mama Saklama Kabı, 4 x Mamajoo %0 BPA PP Kapatma Halkası
Uygun Olduğu Avrupa Standardı : EN 14350
Yaş Aralığı: 0 ay+
T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.