1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Mamajoo Dijital Mama Isıtıcı ve Buharlı Sterilizatör (MMJ-MMJ1721)

Marka : Mamajoo
Fiyat : 219,00 TL(KDV Dahil)

Mamajoo Dijital Mama Isıtıcı ve Buharlı Sterilizatör, Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.

Adet

Artır Azalt

Mamajoo Dijital Mama Isıtıcı ve Buharlı SterilizatörMamajoo Dijital Mama Isıtıcı ve Buharlı Sterilizatör, Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.
3’ü 1 arada! Biberon Isıtıcı, Mama Isıtıcı ve Sterilizör.

  • Mamajoo 3 Işlevli LCD Biberon/Mama Isıtıcı ile bebeğinizin sütünü veya gıdalarını ısıtabileceğiniz gibi ayrıca biberonunu da hızlı bir şekilde steril edebilirsiniz.
  • Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.
Ürün Avantajları:

  • Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi ile tam otomatiktir ve işlem ile işaretler üründeki LCD ekrandan seçilir ve kolaylıkla izlenir.
  • Bebeğinizin sevdiği gıdaların ısısını süt veya mama oluşuna göre uygun ısıda hazırlamanıza yardımcı olur.
  • Dijital ekranının kullanımı çok kolaydır, çünkü mama veya sütü ısıtma işlemleri sırasında ürünün iç ısıları ekranda görünür ve işlem bittiğinde otomatik olarak sabitlenir.
  • Süt ısıtma işleminde cihazın iç sıcaklığı 40 dereceye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve otomatik olarak ısıyı 40 derecede sabit tutar.
  • Gıda ısıtma işleminde cihazın iç sıcaklığı 70 dereceyeye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve otomatik olarak ısıyı 70 derecede sabit tutar.
  • Buharlı sterilizör konumunda derece 100 dereceye geldiğinde sterilizasyon işlemi başlar ve LCD ekran suyun derecesini gösterir. İşlem bittiğinde alarm sesi duyularak otomatik olarak kapanır.Temizlenme:
Ana gövde ve kapak sadece kuru bir bezle temizlenir.
Diğer parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti- bakteriyel malzemeler kullanmayınız

Güç: 220V - 50Hz, 100W

Sıcaklık:
0 - 100 °C

Çalışma Süresi:
1-10 dakika

Ağırlık
: 0,590 kg

Uygun Olduğu Avrupa Standardı
: CE - EN60335, EN55014

Markanın Ait Olduğu Ülke:
Türkiye

Üretim Yeri:
PRC

Paket içeriği:
1 x Mamajoo 3 Işlevli LCD Biberon/Mama Isıtıcı

Hitap Ettiği Yaş Aralığı
: 0 ay+T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır


Mamajoo Hakkında
Annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi ve sağlıklı şekilde karşılayabilmek amacıyla Grup Baby'nin kardeş sirketi olan ABC Lisans tarafından üretilen Mamajoo, Türkiye'de üretilen ilk ve tek Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES biberonu ile anti-kolik valf sistemli biberon emziği markasıdır.
Bebek sağlığı ön planda tutulan Mamajoo'nun ürün gamında PES biberonların yanı sıra PP biberonlar, biberon emzikleri, biberon kapatma halkaları, eğitici biberon kulpları, anne sütü/mama saklama kapları, yalancı emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucuları, göğüs pedleri, biberon & mama ısıtıcılar ve buharlı sterilizörler gibi bebek bakım ürünleri bulunuyor.
Tüm Mamajoo ürünleri ISO 9001 belgeli en son teknoloji kullanılan üretim tesislerinde Avrupa Birliği Standartları ve gıdaya uygun olarak en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.